Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar merhaba mod 125 sniper tufek sahibiyim hatsan fabrikasini aradim 125 tl karsiliginda vortex yapabilceklerini soylediler sizce gerek varmidir vortex ve yayli arasinda cok fark varmi kullanicilardan yorum bekliyorum simdiden tesskur ederm

• Merhaba, bende 2 yıl yaylı olarak kullanmıştım mod 125i sonra vortexe çevirttim 2 ay kadar önce..115tl çevirme ücreti söylenmişti bana ancak yapılanların yazılı olduğu kağıda baktığımda + kdvyle beraber 140tlye hallettiler..Ben oldukça memnunum iyiki çevirtmişim diyorum oldukça sarsıntısız şuan, ancak vortexten memnun olmayanlarda göz ardı edilmeyecek kadar var.Onlarıda dinleyip sorunlarını öğrenmek lazım yinede..Yaylıya kıyasla oldukça sarsıntısız stabil atışlar yapabiliyorum, en azından dampa önemini büyük ölçüde yitiriyor desem yeridir..Bunun dışında genel olarak belirli bi atıştan sonra yorulma durumunun olduğunuda çok duyuyorum ancak arazide denememe rağmen henüz yorulduğunu hissetmedim :)

- Hatsan Nova Compact 5.5mm - Vector Optics Sentinel 10-40x50

- Hatsan Mod 125 Vortex 5.5mm- Hawke 3-9x40AO

- Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm - Bsa 8-32x40AO

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm
    - Umarex Smith Wesson Combat
    - Ekol Voltran ASI -Full Automatic-
    - Canas Magnum 9mm -Full Automatic-

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''

• begenenler kadar sikayetci olanlarda cok havanin sicakligi bile atisi etkileyecegi yaziyodu biraz zaman gecsin ne oldugu belli olsun oyle degistirmekte fayda var sanki :) arazi olarak nerde kullaniyosun ankarada pek arazi bulunmuyo :)

• Yakın bi arkadaşım sayesinde keşfettim Mamak Yeşilbayırın çok yakınında, tek sorunu geniş bi alanda ağaç bulunmaması ağaçlık alanlar için biraz yürüyüş gerektiriyo :)

- Hatsan Nova Compact 5.5mm - Vector Optics Sentinel 10-40x50

- Hatsan Mod 125 Vortex 5.5mm- Hawke 3-9x40AO

- Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm - Bsa 8-32x40AO

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm
    - Umarex Smith Wesson Combat
    - Ekol Voltran ASI -Full Automatic-
    - Canas Magnum 9mm -Full Automatic-

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''