Shadow Sporta Pellet Seçimi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Geçen hafta gamo raptor, gamo pro-magnum ve gamo pro-hunter pelletleri kullandıktan ve hüsrana uğradıktan sonra, tüfekle en iyi performansı verecek pelleti bulmak için bu hafta 5 değişik pelleti daha denemeye karar verdim. Bu pelletler diana high power(rastat), crosman pointed, victory sport, gamo ts 10, gamo expander. Umarım bunlardan biriyle iyi sonuçlar alabilirim yoksa tüfekten yada kendimden şüphe edeceğim :D

One Shot One Hit

• Gamo Hunter denemeyi unutma

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Ankara'da var ama İstanbul'u bilmiyorum

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• bu gün yeni sıpariş verdiğim diana hig power rastat ve ts10 unu az önce denedim,2 saçmayı yan yana kafa kafa getirince ts10 biraz daha geniş gözüktü korktum saçma iyi oturmaz diye,tam tersi oldu ts10 cuk diye oturdu diana çok hafif bir itme ile namluya sürdüm o da sorunsuz oturuyor,dürbünsüz 40 metre şişe atışı yaptım her 2 marka saçma da başarılı sonuçlar elde etdim ts10 un pürüzsüz ve cuk diye oturmasını göz ardı etmedim 10 kutu daha sıpariş vercem,asıl test i düzgün bir kağıda grupman olarak deneyeceğim,çok fazla deneme şansım olmadı mantı molası verdim ;grin;

• bende sözünü ettiğim pelletleri bugün sipariş verdim, yarın elimde olur pazar günüde 50 metrede hepsini deneyeceğim bakalım, bunlarda olmassa son umudum gamo hunter, onu da bulabilirsem...

One Shot One Hit