FXairguns Revolution .22" (5,5mm) Semi automatic 500cc Tube

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mustafa Bey ve NightHawk a cevaplarından dolayı teşkkür ediyorum

Kesinlikle seri atış yapmak istiyorum, elimle kurmak yerine hareketli hedef takibi yapabileceğim bir silah istiyorum. Bu da beni revolution a yönlendiriyor, aradaki fiyat farkı önemli değil sonuçta ben bu iş için bütçemi ayırdım ve birkez almak istiyorum.

Ototmatik tekrar kurma sisteminde hava kaybı ve mermi hız veya güç kaybı olmayacağını , yazınızdan açıkça anladım fakat bir sorum daha olacak:

Revolution ın pellet mekanizması kitlenme yapar mı ? Biliyorsunuz pelletlerde çok farklılıklar var zamanla yıpranma, mekanik yorulma ve pelletlerin de standart olmaması gibi sebeplerden revolutionlar ktilenebilir mi ? pellet beslemeleri bozulabilir mi ? meklanik cihazlarda işin içine ne kadar otomatik sistem girerse o kadar arıza sebebi artıyor, korkum bu. Bu konuda bilgi alabilir miyim ?

Saygılar

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• fx moonson un ful otomatik yapılmışı vardı bu sitede izledim videosunu 3 lü darbeli atışlar yapıyordu.Hele silahlar bir gelsin mustafa beyim başı iice ağrıcak
    silah modifikasyonu ile ilgili çok çoook.

Alıntı

Today, 8:54am

emporto tarafından
    Hangi FX ?
    Selamlar Arkadaşlar;

Bu modellerden hangisini tercih etmeli acaba diye bir soru geliyor aklıma, forumda açılan anketi gördüm, gladiator önde lider gidiyor. Bende FX alacağım ve Gladiator ile Revolution modelleri arasında kararsızım.

Sevgili arkadaşım gladiatör güzel bir silah.645 cc lük tüp ile 630fps - 770fps - 950 fps olarak 3 farklı kademede atış yapabiliyor,böylelikle zaten çok büyük tüp hacmi ile kısık ayarda yaklaşık 350 - 400 atış yapabiliyorsunuz.mermi kapasitesi 8 .bu revulotionda 500 cc lük tüp tam güç (güç ayarı yok
    ) 60 70 stabil atış. şarjörü 12 lik.gladiatör atış sayısında çok çok agır basıyor çogu kullanıcı için atış sayısı çok önemli.sürekli tüp doldurması olmaması için.her silahın fiyat farkı 1000 ytl .birde hangi amaça yönelik almayı düşündüğünüzde önemli.
    Benim tercihim revulotion.Nedenmi O bir Başyapıt O bir Şaheser O bir güzellik O bir Rüya O bir Anlatılmaz yaşanır (daha ben yaşamadım :( :S ;( )

• Official Post

Şimdi bu silahı kullanıp test etmedik,ama yine yukarıda bahsettiğim örneği vereceğim,yabancı forumlarda bu konuda da bir şikayet söz konusu değil,

• gladiatör ile revulotion arasındaki eksi artılara baktığımızda namlu çıkış hızları aynı ama biri seri atış yapıyor diğeri manuel , ama bir farkta atış sayısı. bu yönde gladiatör öne çıkıyor sürekli tüp doldurma derdi yok , mustafa bey bu konuya ilerde el atarmı bilemiyorum ama gladiatör seri olsa tadından yenmez olur diye düşünüyorum :D sanırım benim terciihim gladiatör olacak :D ama önce silahı bi görmek isterim.

birde sorum olacak gelen silahların kalibreleri ne olacak ? sadece 4.5 mi yoksa secenekler varmı ?

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• gelen silahlar sadece 5.5 mm. , 4.5mm gelmiyor g;$i

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bu verilen değerler 5.5 içinmi onu göremedim

AA S410 5,5

• bu verilen değerler 5.5 içinmi onu göremedim

bu konunun başlığında yazıyor ...22" (5.5mm)... diye?

.

ankarateam.png

• ;şrofls;. pardon teşekkür ederim

AA S410 5,5

• Monsoon full-auto, demekki Revo sahipleride nasiplenebilecek :D:D

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Termopl: adamın hedefliği şahane procelere bunuda katın bence g;$i

.

.

ankarateam.png

• şimdi biraz şüpheye düştüm acaba bu ürün türkiyede satışa çıksa yasaklarlarmı? ?( dürbün baya baya güzel bişeye benziyor g;$i

• böyle kötü şeyleri düşünmemek, düşünsekte yazmamak gerekiyor, bırakalım bunları başkaları düşünsün değilmi? g;$i

.

ankarateam.png

• +1 böyle şeyleri içimizden düşünelim :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ben bu silahın performansından biraz şüpheliyim ?(

AA S410 5,5

• Official Post

ben bu silahın performansından biraz şüpheliyim ?(

Biz öyle bir şüpheye düşmediğimiz için getirtiyorduk,ama siz böyle bir şüpheye düştüğünüze göre bir bildiğiniz vardır ;tese;kkur bizede söyleyinde bizde bu silahın siparişlerini vs... iptal edelim.

• kızmayın mustafa hocam ;tese;kkur ben videodaki tam otomatik silah için söylemişştim bunu. ne bileyim çok seri atışlar yaptığı için hava basıncının dengeli olmayacağı gibi düşünce belirdi kafamda tabi silahı görmeden yorum yapmak yanlış ama bunun bi örneği tam otomatik paintball silahları, yakın bi hava mekanizmasına sahip olduklarını düşünüyorum onlarda en çokk karşılaşılan sıkıntı atışların sürekli farklı olması, belki yanlış düşünüyo olabilirim zaten bu forumun kuruluş sebebi böyle konuları tartışıp ortak doğrular bulmak değilmi ? saygılar ve sevvgilerimi sunuyorum :love: ½bay£bay`; benimdeki hayalimdeki silah gladiatör gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum

AA S410 5,5

• Official Post

Serdar,paintboll silahlarda seri atış hareketi doğrudan tüpten gelen atışlarla gerçekleşir ve Co2 gazla çalışır,seri atış halinde ise Co2 gazın karakterinden dolayı,tüp ısısı çok süratli düşüşe geçer,Co2 lerde ısı çok önemlidir,20 derece ortam sıcaklığında bir Co2 tüp yaklaşık 55 bar basınç üretirken,tüpün boyutlarına orantılı olarak (küçüklerde daha hızlı soğuma olur) 8 - 10 ardı ardına atışlarda basınç 30 bar hatta 20 bara kadar düşebilir ve bu da ciddi güç kayıpları yaratır.

Oysa FX PCP lerde kullanılan gaz kuru hava yada Azot gazıdır,Co2 gibi az basınçlar altında sıvılaşmazlar ve böyle ani zoğuma karakteri sergilemezler ve bu silahlarda namlu ucundan alınan kullanılmış gaz ile bu yeniden kurma atış gerçekleşir.

• Official Post
  • bu ne böle abim vallaha hasta oldum makinaya mevla nasib eder inşallah amin herkeze

• Bunla yazı yazılır rahat.Şov yapılır nebiliim(gerçi az sağ vuruyo hehheh).Alacakların ağız kenarlarının anında kulaklarına yaklaşacağı kesin şimdiden hayırlı olsun diyorum sahiplerine.Üstün bi tüfek.