FXairguns Revolution .22" (5,5mm) Semi automatic 500cc Tube

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Fahri bey hayırlı olsun tekrar, Nikko dürbün ve bipod ile çok yakışıklı olmuş sizin Gladiator.

nazar değmesin

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• arkadaşlar merhaba, uzun zamandır sabırsızlıkla beklediğim fx gladiatör da tüfeğim pazartesi günü kargo ile geldi.dürbünüm vardı(nikko stirling 6x24*56 paralakslı)ama uygun ayaklar olmadığından kullanamadım.mustafa beyin sayesinde bu gün ayaklarda geldi montajını yaptım.acele ile 8,9 sarjör attım.tüfek görüntüsünden beklenemiyecek kadar etkili ve güzel.gücüde 3 ayarlı kol sayesinde istediğim seviyede.tüp hacmi inanılmaz.sadece bunun için bile tercih edilebilir.ilerki günlerde grupman yapmak için araziye gideceğim görüntü ve kanaatlarımı sizlerle paylaşırım.fx leri alan tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun,inşallah her isteyene nasip olur.saygılarımla.ahmet fahri özyurt
    [Resim Engellendi: http://img523.imageshack.us/img523/8445/dscf31011024x768hg9.th.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img523.imageshack.us/img523/7082/dscf31021024x768cx3.th.jpg]

abi herşey güzel,silah dolabın maşallahı var,bahçeye hırsız girse tüm aile bireyinin elinde birer tane tüfek ;tacli# o eve bir daha uğramaz vallahi,
    tüfeğiniz hayırlı olsun güle güle kullanın,nikko dürbünde ayrı bir hava katmış tüfeğe doğrusu,
    bu tüfekde medarötör kendinden montajlı deyilmiydi,benmi yanlış gördüm :him:s

• Bildiğim kadarıyla moderatör fx lerin hiçbirinde yok Whisper modelindede görünmüyor ama çok sessiz bir silah olduğunu duymuştum.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Bildiğim kadarıyla moderatör fx lerin hiçbirinde yok Whisper modelindede görünmüyor ama çok sessiz bir silah olduğunu duymuştum.

abi fx in sitesinde fx chalange diye bi video var onu izlerseniz ne kadar sessiz olduğunu komik şekilde göstermişler

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• evet o videoyu bende izledim. hazır yeri gelmişken soralım Mustafa abiye bu silahta nasıl bir moderatör sistemi var acaba sesi Revodan dahamı az çıkıyor ?

AA S410 5,5

• Official Post

evet o videoyu bende izledim. hazır yeri gelmişken soralım Mustafa abiye bu silahta nasıl bir moderatör sistemi var acaba sesi Revodan dahamı az çıkıyor ?

Serdar,

FX Whisper da bullBarrel namlu var, gizli susturuculu, AirArms gibi ama AirArms dan çok daha sessiz, Revolution da susturucu yok, namlu ağzı gazını alıp kurmada kullanacağı hazne aynı zamanda susturucu görevi görüyor.

• Evet Mustafa abi , revodaki sistemi biliyorum dün GÖktuğ ve Emrenin revosuyla atış yapma imkanım oldu gerçekten harika ve çok sessiz acaba Whisper dahamı sessizdir ?

AA S410 5,5

• Official Post

Evet Mustafa abi , revodaki sistemi biliyorum dün GÖktuğ ve Emrenin revosuyla atış yapma imkanım oldu gerçekten harika ve çok sessiz acaba Whisper dahamı sessizdir ?

Tabiki Whisper Daha sessiz, çünkü namlu baştan sona susturucu.

• ben şimdi tuttum bu silahı, ee ne zaman geliyor Whisper lar ;kihhik, benim mutlaka bi tane edinmem lazım

AA S410 5,5

• ben şimdi tuttum bu silahı, ee ne zaman geliyor Whisper lar ;kihhik, benim mutlaka bi tane edinmem lazım

"Söz gümüş ise, sükut altındır" ne güzel kelam.
    Ne var ki, buluşmaya katılan bazı arkadaşlarımız "Bu daha fazla ses çıkaramaz mı?" diye sordular.
    Bir başka deyiş: "Zekler ve renkler...." diyor.

• Haklısınız Ülkü abi zevkler ve renkler tartışılmaz, ama bence havalı silah ne kadar sessiz olursa o kadar iyi olur diye düşünüyorum. ses istesem ateşli kullanırım.Dün arkadaşlarımın revosu ile bir kaç atış yaptım benim t12 onların yanında ateşli gibi ses çıkarıyordu ;kihhik, hatta ilk atışımda Emre baya korktu

AA S410 5,5