FXairguns Revolution .22" (5,5mm) Semi automatic 500cc Tube

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yaw arkadaşlar bu tüfeğe ne pellet dayanır nede tüp. Bunlara bide sponsor bulmak gerek.

tüp(basınçlı hava) sponsorumuz varda pelleti bilemem, o konuda haklısın vicdanına kalmış.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Vicdanım bana bir silah dükkanı açmamı söylüyor....Tüp dolum yeri de olacak... :thumbup:

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Yaw arkadaşlar bu tüfeğe ne pellet dayanır nede tüp. Bunlara bide sponsor bulmak gerek.

Pellet konusunu bilmem ama önümüzdeki ilkbaharda bazı arkadaşlarımızın fotoğraflarını ellerinde FX Revolution, sırtlarında da küçük bir hava tüpü ile göreceğimizi tahmin ediyorum ??

S&W 686-6

• Arkadaşlar tabiki tüpte pellette dayanmaz size kalırsa tüfek semi oto diye takır takır pellet boşaltacaksınız ya bu tüfeğin en güzel yanı hedefe konsantre olup kurma kolu ile meşgul olmadan gurup çıkartmak.ama sakin sakin tek tek. :thumbup:

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen oneshotonekill ().

• yalnız şimdi bende revo ile gladiator arasında kaldım nerdeyse aralarında 1000ytl fark var değermi acep??????

egeteam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen oneshotonekill ().

• Official Post

Tüpü doldurmak için pompası varmı

Ekstra aksesuar olarak alınabilir ama son derece kullanışsız ve aşırı pahalı bir şey,

250 Euro gibi bir fiyat,ve 200cc lik tüpü doldurmak için yaklaşık 200 defa pompalamalısıız,tabi bu kadar pompadan sonra 2 gün dinlenmeden atış yapamazsınız.

• peki Mustafa abi örneğin fx in resmi sitesinde çok kolay kullanıldığını yazıyor hand pump ların acaba farklı bir teknoloji olabilirmi yada yapılamazmı sizce olayın kimyasına eğilmiş biri olarak mesela arabalardaki kriko örneği ben eminimki siz böyle bişey yapabilirsiniz çünkü eminim benim gibi hiç bir arkadaş tüple falan uğraşmak istemiyor.

egeteam.png

• Official Post

Şimdi FX in sitesindeki pompa da AirArms ın sitesindeki pompada HW100 pompası da hepsi aynı mal bir firma üretiyor,30 tane markaya ismini yazıp veriyor,arzu edene ön siparişle getirtirim,ama şunu söyliyeyim satın alan herkes o kadar parayı kendi canına kıymak için verdiğine bin pişman olur. ;)

Ben getirtirim tüccar mantığın da düşünsem,ama size yazık.

• peki Mustafa abi örneğin fx in resmi sitesinde çok kolay kullanıldığını yazıyor hand pump ların acaba farklı bir teknoloji olabilirmi yada yapılamazmı sizce olayın kimyasına eğilmiş biri olarak mesela arabalardaki kriko örneği ben eminimki siz böyle bişey yapabilirsiniz çünkü eminim benim gibi hiç bir arkadaş tüple falan uğraşmak istemiyor.

Aynı fikirlere sahiptim ama şimdi farklı düşünüyorum
    Çünkü 15 lt lik dev tüpüm var.
    Hayyatta hiç bir güç pompayla felan uğraştıramaz beni belki bir kaç tüp daha alırım ilerde
    Gavur ölüsü gibi olmasına rağmen insan alışıyor bir müddet sonra

• Official Post

Aynen dediğin gibi o filimlerde oluyor, ;)

Şimdi basınç 200 den 180 bar'a düşmüştür,o zaman 15 - 20 pompada eski haline getiriyorsun,

Fakat birde şöyle düşün,bir buluşmada 500 pellet harcıyorsun,her 50 - 70 HW100 için,80 - 100 AA S410 için silahın havası 50 - 60 bar'lara düşüyor,düşün şimdi,zevkmi alacaksın işkencem çekeceksin,isteye bu forumda satılıklar kısmında bir tane pompa var alıp deneyebilir.

• Buna şimdi pellet dolduracak bir eleman lazım :) Geçenlerde buluşmanın birinde hevesli bir çocuğu pellet sorumlusu yapmıştım güzel oluyor. Boşalan şarjörü veriyorsun eline doldur koçum diyorsun :D

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Mustafa abi kesin siz yaparsınız bunun zahmetsiz olanını bence imkansız değil

Zahmetsizini yapmak hiç zor değilde,her 30 saniyede bir iStp edip soğutmak gerekir,ben yaparım,vatandaş tüp doluncaya kadar kapatmaz,zaten tüpde 1/3 dolmadan pompa erir,garantiden değişim istenir.

• bu gün itibari ile bende bir revolution aldım banada hayırlı olsun tüm emeği ve uğraşları için mustafa abiye teşekür ederim

• sende mi Brutus? :thumbup:
    hayırlı olsun.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• napalım baba biliyosun bi senedir fx revo diye diye iniliyoruz :thumbup:

• Official Post

İlker hayırlı olsun,şimdi sen Semi otomatikmi oldun. :)

• elime bi geçsin ben onu ful depo yaparım alimallah. :thumbup: