OPTİMA TRİO 5.5

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İYİ GÜNLER BEYLER BEN 1 AYDIR HAVALI TÜFEK ALMAK İSTİYODUM SONUNDA İSTEDİĞİM GİBİ DEĞİLDE ZORAKİ ALMIŞ OLDUM BABAM ALMIŞ GETİMİŞ EWE OPTİMA TRİO 5.5 LİK BANA GÜZEL GİBİ GELDİ TÜFEK 12 M DEN SU ŞİŞESİNİ ÇİFT YÖNLÜ DELİYO SİZİNDE FİKİRLERİNİZİ ALAYIM NASIL BİR MAKİNA BU

SAYGILAR

Moderatör Notu: Lütfen forumda büyük punto yazı yazmayın,ayrıca sakıncalı yazınız silindi.

• ben bu tüfeğe 10 üzerinden 4 veriyorum ;tese;kkur
    5.5mm bu tüfeğe ağır geliyor ne biliyim belli bir kullanımdan sonra sanki attığım saçmayı hedefe giderken görecekmiş hissi veriyor.5.5mm ama güçsüz bir tüfek,bu tüfek için çıkış hızı 280 m/sn deniliyor ama bu ne kadar gerçek bilmem,

• bilgilerinize sığınıyorum beyler

valla ilk tüüfem olduğu için çok sıkılmıyorum açıkçası ama
    ne bilem başka ne denebilir bunun için

• Açıkçası bende ilk optima trio 5.5 alıcaktım sonra hatsan mod 125 5.5mm alıcam dedim sonra yeni model hatsan mod 125 5.5 mm th magnum alıcam inşallah matematiktende 90 aldım babam yatagundan alır gibi geliyo bi akşam ben uyurken girmiş siteyi gezmiş bana sabah dediki site çok güzel ve cok seviyeli terbiyeli dedi BU MAZERETLEDE OLSA BU SİTENİN YAPIMINDA EMEĞİ BULUNAN HERKEZE AMA HERKEZE ÇOK TEŞŞEKKÜR EDİYORUM BENİ HAVALI TÜFEK HASTASI YAPTIĞINIZ İÇİN DE :D;keyf;;keyf;;keyf;;keyf;;keyf;;keyf;x;.z

• Öncelike herkese selamlar. Arkadaşım geçen kış bi havalı tüfek alıp bu hobiyle ilgilenmeye başlamıştım. Bende birçok arkadaşa danıştım genelde bana bu silahın performans olarak çok iyi olmadığı söylensede bir çok kişi tarafından patriot 1. nesil almam önerildiysede ben gidip bu silahı aldım. Tabi bunun en büyük sebebi maddiyat. Silah biraz fazla sarstığından dürbün ayarını sık sık yapman gerekiyor. Yayı çok sert olduğundan kurmak biraz zor. Ama isabet konusunda (kendi adıma) çok iyi sıfırlamayı doğru yaptığımda çok az bir sapma oluyor. Ben yanında verdikleri 4*20 dürbünü kllanıyorum hala. Tekrarlıyorum bundan malzeme olarak olsun performans olarak olsun çok daha güçlü silahlar vardır ama az öncede söyledim maddiyat büyük etmen.

• Güzel tüfek hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız atışlar dilerim.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png