Umarex Nighthawk Full Tactical :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlk tanışmamız sert olunca dipçik arayışına girmiştim.

atıl vaziyette bir sunta parçası google amcadan bir glock dipçik çıktısı derken elimde bir şablon oluşturma amaçlı bu dipçik çıktı ortaya.kullanışlı olursa şablon elimde ahşap yaptırabilirim.

evde duran lazer pointeri de taktım. şimdi 22 mm uyumlu bir çift dürbün ayağı temin edersem 2 ilavem daha olacak. olunca eklerim. full + full derler ya bakalım yapabilecek miyim?

kabza kapağının içindeki boşluğu değerlendirerek işim kolaylaştı.önce o boşluk kadar küçük bir parça yaptım iyi oturdu.sonra dipçikle birleştirebilmek için uzununu yaptım.sonrası resimlerden anlaşılıyor sanırım.

1 m² den daha dar bir alanda ofis sandalyesinde kucağımda akülü vidalama,falçata,tornavida gibi malzemeler ile bu kadar oldu.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Kısıtlı araç gereçle güzel iş çıkarmışsınız.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• Kısıtlı araç gereçle güzel iş çıkarmışsınız.

teşekkür ederim Üstadım.

en az 1 hafta sürmüştür sanırım. iş güç arasında 10-15 delik aç şarja tak.bekle yarım saat dolsun tekrar 10-15 delik derken delme işi bitti çıkarması dert :) ona da çekiç tornavida giriştim deliklerden bu şekilde keserek, parçalayarak çıkardım. biraz zımpara, sabırda kalmamış toparladım bantladım. bir mengene olsaydı daha temiz çıkarabilirdim diye tahmin ediyorum.

• ipçik bağlantı parçası kırıldı,son hali.
    1 tüple 13 şarjör attım.14. de pelletler gitti ama delemedi.