Vortex piston değişimi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Namlu eğilmesiyle ilgili bir konu vardı çoğu kişi eğilme olduğunu tornada kontrol edip gözlemlemiş teknik servis hep kusursuz iş yaptığını söyler geçen benim silahları yağa bandırıp yayı bozup gönderdiler Hatsan bu ne yapacağı belli olmaz. Siz bi 200-250 atış yapın randımandan belli eder kendini.

"Ali Bumaye"!!!

• Evet, Bakıp görcez artık. Teşekkür ederim. Siniper42

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• arkadaslar konu acmak istemedim arastirdim forumdada bulamadim .. hatsan mod 99 tufegim var optima 3x9x32 durbunle kullaniyorum. sizce vortexe mi cevirmeliyim tek parca ayakla kullanip yoksa yay kalsin dampami alamiyim

• uzun sure kullanmak ıstıyorsanız vortex e cevırın ama maksat dampa ise merak etmeyın her ikisinde de dampa gerekiyor yani hocam satabil ve düzenli kullanmak için malesef ki dampa şart açıkçası...

• yatagun dampayi kac mm bercek capi olana kadar kullanabilirim 3x9x40 da kullanabilirmiy im

• yada tek parca ayagim var optima 9x32 ile kullaniyorum lastik sardim pek sikinti cikarmiyor simdi ise mildotlu durbun almak istiyorum ogrenciyim tek tercih yapmam lazim dampa alip optimayla kullanmalimiy yoksa durbun mildotlu alip tek parca ayaklami kullansam kararsizim aslinda her ikisini almak istiyorum ama butcem o kadar yok durbun agirlik basiyor ama kararsizim

• mercek çapı büyüdükçe ayar kaçma olayı artar tatsızlık çıkarma ıhtımalıde artar o yuzden yaylılarda en iyisi mercek çapı düşük dürbündür misal 3-9x32 gibi

• mildotlu durbun alacagim ondan dolayi optima hem uygun hemde mercek capi buyuk oldugu icin daha genis alan sunuyor. sizce saglikli olmazmi alsam pismanmi olurum mod 99 la 1000-1500 pellet falan attim tek parca ayak alip optimayi lastik sararak bagladim 200 atis oldu cok hafif kacti onuda ayarladim .. ama uzak mesafelerde atacagimda tekrar ayar yapmak istemiyorum optima 3x12x44 isimi gorur diye dusunmustum. pisman olurmuyum yoksa cok sikinti cikarmazmi

• kardesım 2 oldu senın bu sorunu cevapladım sen hala soruyorsun bu soruyu bak yıne cevaplayayım evet sıkıntı çıkartır 3-9x32nin verdiği verimi vermez anladın mı kardeşim

• HW97lerde dampasız yekpare ayakla 6-24x42, mod 85'te dampayla 4-16x42 kullanıyorum, gerekli ekipmanla yaylılarda sorun yaşanacağını sanmıyorum.