Benelli Raffaello 123

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar, havali tufeklerden sonra yavastan av tufeklerinede ilgi duymaya basladim bu tufegi gordukten sonra :) kayinpederimde var ve henuz daha hic kullanmamis bile. Nasil bir tufektir bilgisi olan arkadaslar veya kullananlar varmi acaba ? Kendisi zamaninda almis kullanmaya firsatida olmamis , yeteri kadar bilgiside yok silah hakkinda o yuzden sizlere sorayim dedim :)

[Resim Engellendi: http://images.tapatalk-cdn.com/15/11/01/fd3da00b84419011f61870c82da46584.jpg]

[Resim Engellendi: http://images.tapatalk-cdn.com/15/11/01/48f3380901d4490d286d9ef8a1de4dc7.jpg]

Hatsan Dominator 200w 5.5cal. 3-9x44 Optima

Zoraki HP 01-02 Ultra 4.5 cal.

• Bence Hemen kap elinden, Eski bir model olmasına rağmen Benelli her zaman bir Benellidir. Meşhur inertia sistem çalışma mekanizmalı.multi şoklu, ceviz kundak harika bir tüfek. Tam uçara kaçara ideal bir av ve atış tüfeği.
    Kinetik sistem olması seni korkutmasın her türlü doluyu atabilirsin bu tüfekle 28 gramdan 50 grama kadar. 71 namlu sanırım, 66 da var ama Türkiyeye daha çok 71 namlusu geldi zamanında. Bunlarda icra yayı el kundağı içinde o yüzden el kundağı kalın biraz. Franchi sistemi, yeni inertia Benellilerde icra yayı dipçikte.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Cok tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin. Ruhsat isini hallettikten sonra neden olmasin :) yillardir yatiyor cunku :) Hafifligi beni mest etti havalilardan sonra :)

• Cok tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin. Ruhsat isini hallettikten sonra neden olmasin :) yillardir yatiyor cunku :) Hafifligi beni mest etti havalilardan sonra :) isciligide gercekten cok hos.