AT44 long için dürbün tavsiye.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar tüfeğim için dürrbün arayışındayım. 6-24x50 al diyen var 8-32 al diyen var gerek yok üzerindekiyle idare et diyen var 8 32 galiba üzerndeki. optima marka. klikleri vida gibi bişey bozuk patayla döndürülüyo felan dandik hoşuma gitmedi. yandan paralakslı bi dürbün alıyım diyorum. mesafe içinde yani 25mt de atış yapabilirim 100 metrede. yani kendimi geliştirdikçe mesafe artabilir felan siz daha iyi bilirsiniz şimdi ben ne desem boş:) bi hevesle aldım ama dürbünden hiç memnun değilim oyüzden değiştirmek istiyorum ne öneririsiniz ? ucuz yollu bişey olsun mumkünse:D

AT44 S10 LONG 5.5mm

• maxiumum 12x ve 16x öneririm daha fazlası pek bir işe yaramıyor, bende 6x24-50 var sorarsan 12 zoom üzerine çıkmıyorum, yüksek zoomda hem uzun mesafe atılmıyor hemde görüntü biraz bulanıklaşıyor o yüzden max 16 al diyorum sana, bende alacak olsam şuan max 12 veya 16 zoom alırdım, almışken kaliteli bir dürbün al fazla zooma gerek yok.

• maxiumum 12x ve 16x öneririm daha fazlası pek bir işe yaramıyor, bende 6x24-50 var sorarsan 12 zoom üzerine çıkmıyorum, yüksek zoomda hem uzun mesafe atılmıyor hemde görüntü biraz bulanıklaşıyor o yüzden max 16 al diyorum sana, bende alacak olsam şuan max 12 veya 16 zoom alırdım, almışken kaliteli bir dürbün al fazla zooma gerek yok.

aslında haklısın ama 6 24 50 aldım dün biraz aceleye geldi aslında bakalım cok memnun kalmazsam satar ufak bsey alırım:)

AT44 S10 LONG 5.5mm