Gamo 6-24×50 veya başka öneriniz varmı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar yaz gelmeden yeni bir pcp seti hazırlamak istiyorum hepsini birlikte almak yerine parça parça almaya başlıyorum dürbün olarak gamonun netliğini bayağı bi öven oldu ama kullanan varmı bu 6-24×50 modelini artıkılı işe yararmı resimlerden görünenle kıyaslama yapmak çok doğru olmuyo kalınmıdır incemidir işe yararmı yada 400-450 tl ye alınabilecek başka bir öneriniz varsa çok sevinirim 9 ve 12x zom istemiyorum en az 16× - 24× arası olması tercihimdir

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • hocam barksa sniper 6-24 x50 mil dot yandan paralax 1000mt kadar cok şık ve kalıteli görüntü cok net nacizane fikrim

• Teşekkür ederim fiyat aralığına uyuyormu ona bakmam lazım

• hocam ben bugun aldım bursadan 600 tl gercekten vrdıgım paraya deger gamo dürbünler de vardı hawke de ama hep derım önemli olan içine sinmesi begenmen severek zevk alarak kullanman gersı boş nence

• hocam barksa sniper 6-24 x50 mil dot yandan paralax 1000mt kadar cok şık ve kalıteli görüntü cok net nacizane fikrim

mildotu kalın gelmezse barska'nın sniper serisi çok kalitelidir. Gerçekten mercek kalitesi ve netliği hayran bırakır.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• bugun aldım pcp taktım gercekten cok memnun kaldım tabı içime sindigi için aldım gercekten cok net (reklam amaçlı tavsiyede bulunmuyorum )daha öncede farklı markalarda dürbünüm oldu ama bu kadar memnun kalmadım

• 600 e çıkınca vectorunde güzel dürbünleri var artıkılı çok hoş olan sentinel modeli var oda var gözümde

• Hawke Vantage 4-12x40 AO bu dürbün nasıl peki

• beyler dürbün ya da havalı silahı, özellikle havalı silah için konuşuyorum; distribitöründen internet yoluyla almakla, bir av bayisine gidip almak arasında bir fark var mı . fiyat ya da güven açısından ??

Weihrauch Hw 77k .22
    Hawke Sport Hd Ir 3-9x40 AO
    Gamo Black Fusion İgt Mach 1 .22
    JSB Exact Jumbo RS Diabolo 13.43

• bu arada bymax9 vantage IR serilerinin sarsıntıya daha dayanıklı olduğunu biliyorum.

Weihrauch Hw 77k .22

• hawkw kalıtelidir 400 tl gibi bir fiyatı olması lazım

• carter 15 arkadasım distiribütör ve av bayı arasındakı fark av bayısı bır dürbün markasından bızım gıbı 1 tane almıyor fazlaca alıyor e dolyısyla da av bayısı dıstırıbıtorle herturlu sıkıntıda mahattab bulabılır ama bız pek bulamaya bılırız arızalı bır durbun dusun sen yoladıgında dırek servıse farklı av bayısı yolladıgında farklı .budurum bence kotu ama pazar boyle elden negelır .
    darbeye dayanıklı durbun bırcok markada var pcp de bu darbe oloyı olmadıgından darbe dayanıklı olması çokta önemlı degıl yaylılarda önemlı ve exstra dampa ayak şart

• sayın karapençe envanterde hw 77k var herhalde. memnun musunuz silahtan?

Weihrauch Hw 77k .22

• Vardı...
    HW 77k veya HW 97k her ikisi de muhteşem silahlar.

Evladiyelik ve gerçekten kaliteli. İsabeti de cabası.

Alınacaksa 4.5mm tavsiye ediyorum.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• benim aklımda 5.5 vardı. gerçekten güçsüz mü kalıyor 5.5 delme açısından. 97 k düşündüm ama sıkılıp dürbünü çıkartırım diye 77k yı tercih edecegim galiba.

Weihrauch Hw 77k .22

• hocam ben bugun aldım bursadan 600 tl gercekten vrdıgım paraya deger gamo dürbünler de vardı hawke de ama hep derım önemli olan içine sinmesi begenmen severek zevk alarak kullanman gersı boş nence

acaba artıkılın görüntüsünü paylaşmanız mümkünmü merak ettim doğrusu.

Sayın karapence dürbün ft amaçlı olmayacak daha çok plinking tarzı atışlar için kullanılacak

• h77k için şişe kırsın 30 40 metrede etkili olsun diyorum.çoğu 4.5 öneriyor.heralde ft için. ne dersiniz sayın karapençe? 5.5 alınabilir mi?

Weihrauch Hw 77k .22

• hacam ben görüntü olaylarından gerrcekten pek anlamam ama Bursada bir hobidaşımdan yardım alıp 1 veyahut 2 güne video yükletirim
    tavsiyemi reklam amaclı yapmadım para verıyoruz 100 tl 200 tl den kacıp sonra arıza ve randımansızlıklarla ugraşmak ınsanın sogutuyor hocam 1 kere alalım ıyısını alalım arkamıza pek bakmayalım tabı bu benım fıkrım marka vermıyorum su marka bu marka demıyorum
    15 gun once bır dürbün aldım 380 tl idi üstüne 100 tl daha koysaydım hawke alırdım ama almadım 100tl için dürbün arıza verdı yolladım gerı gelmesını bıle beklemeden faarklı bır durbun aldım sınırlenıpte hafta sonu atış yapacaktım yapamadım optık sorundan dolayı (optık bırazda şans işi) video yükleticegim incelersınız saygılarımla