Tomahawk 5.5mm 10m destekli

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://img209.imageshack.us/img209/5567/grnt023lb6.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img158.imageshack.us/img158/6320/grnt026xr0.th.jpg]

10 atışlık grupman denemesinde dürbünü orta beyaz kısıma sıfırlayınca bu sefer deliklerden dolayı beyaz kısımı kaybedince sonrasında grupta dağılmalar başladı tam ortayı kestiremediğim için.
    Parallax ayarlı dürbün olmadan ancak bu kadar. :whistling:
    Fazla vaktim yoktu üzerinde fazla çalışamadım. Yaptıklarımın direk fotoğrafını çekip paylaşmak istedim.
    810 fps lik olduğunu göz önüne alırsak bu dürbün ile sonuç benim hoşuma gitti.
    Bu arada bilmeyenler için hatırlatma yapayım. Namlusu Lothar Walther :thumbup:
    Atışa gittiğimde 30m ve 50m grupman resimlerinide eklerim

[Resim Engellendi: http://img158.imageshack.us/img158/3399/dscn1033ul9.th.jpg][/img]

Webley Tomahawk 5.5mm + Silencer
    3-9X44 Pamir
    Sports Match Dampa ayak
    Webley Raider 10 (Sürpriz bir yenilikle yakında elimde)
    Sutter 6-24X50 Mdot

• tomahawk larda lother namlu olduğunu bilmiyordum yoksa hatsan artık lother namluları yapmayadamı başladı.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• tomahawk larda lother namlu olduğunu bilmiyordum yoksa hatsan artık lother namluları yapmayadamı başladı.

Hatsan-Lother namlu ;kihhik,

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bir arkadaşım dolmuşta iki kişi konuşurken duymuş, onlar da bir yerden duymuşmuş: Hatsan, Lothar-Walther'i de satın alıyormuş.

• hatsan yakında airarms hw 100 falanda yapar.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Elimde bu hedeflerden bol olduğudan dolayı, birde hedefin ortası beyaz olduğu için zoom layıp artıkıl ile görmek daha rahat oluyor. Malum elimde parallax ayarlı bir dürbün olmadığı için zoom yapıpta netleştirip siyah hedeflere atmakta zorlanıyorum. Orta karar hedefin ortasını kestirip atıyorum.

3-9X44 Pamir
    Sports Match Dampa ayak
    Sutter 6-24X50 Mdot

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Dracone ().

• Evet namlu lothar. Neden şaşırdınız ki bu kadar? Longbow SE ve raider a da böyle şaşırır mısınız? :him:s

3-9X44 Pamir
    Sports Match Dampa ayak
    Sutter 6-24X50 Mdot

• Bendeki patriotun da namlusu lothar-walther. Bir ara kullanmıştı, bizim yorumlarımız sonucunda ama şimdi ne oldu bilemiyorum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776