zoraki red dot tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar herkese iyi akşamlar bende zoraki kervanına katıldım yarın teslim alıyorum kargodan inşallah, sizden zoraki için reddot tavsiyesi rica edebilirmiyim, aliexpress ten almak istiyorum,birtane buldum ben acaba uygun olurmu?

link bu

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Benzer çin işi holosight ı bir süre kullandım zoraki üzerinde. Gözünüzü oynattığınızda paralakstan, reticle ı her değiştirdiğinizde de imalat hassasiyetsizliğinden vuruş noktanız değişiyor. Çok ekstrem değil ama az buz da değil, 10 metrede 3-4 cm civarında bir değişim var. Zoraki 10 metrede gez-arpacık ile tek delik yapıyor alışınca. Bununla bu pek mümkün olmuyor. Bir ara uzmanlaşmıştım tam aynı açıyla bakıyordum her atışta, o zaman biraz isabet alabildim. Alırsanız İlk başta hevesle kullanıp sonra gez'e dönüp rahat edersiniz benim gibi muhtemelen :) Bu aliexpress malı optiklerin büyük kısmı airsoftta silah üzerinde "görüntü olsun" diye üretilen ürünler. İsabetli atış beklentisini gerçekten karşılayan ürün çok çok az. Gez arpacıkla tadını çıkarın biraz. Sonra gerek duyarsanız kaliteli bir optik alır takarsınız.

Ankara TR

• teşekkür ederim

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#