Smd Ir Led Temini

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba. Gece görüş kamerası projem için smd ir led arıyorum. Elinde olan yada satıldığı yeri bilen var mı Tr de? Genellikle standart led var piyasada. Smd bulamadık. Bozuk kameraların içinden de çıkıyor ama bulunduğum yerde onu da bulamadım. Varsa elinde olan yada temin edebileceğim yer konuya yazabilir. Proje 50 metre civarında gece görüş kamerası ile dürbünlü atışı için. Eğer başarabilirsem tüm foruma faydası olacak inşallah.

• Ir led bulsan bile 50 metre öteyi gece görüşüyle görmen zor olur.zaten güvenlik kameraları bile en fazla 25-30 metre gece görüş sağlar.led sayısını artırsan nasıl etki olur bilmem.

• Denemekte fayda var.Distribütör firmalarla görüşüp atıl durumda olan kameraların ledlerini isteyebilirsin.

• hocam sizin ihtiyacınız smd led değil power Led.
    Ben üç adet power led 3lü mercek kombinasyonu ile 150 mt ye kadar görüş sağlıyorum

• Amerikayı tekrar keşfetmeye gerek yokmuş demek ki.

• elimde fazladan led var, regülatör için geldiğiniz zaman verebilirim :)

• hocam sizin ihtiyacınız smd led değil power Led.
    Ben üç adet power led 3lü mercek kombinasyonu ile 150 mt ye kadar görüş sağlıyorum

Bu durum tüfek dürbününde de geçerli mi?

• soruyu anlayamadım, biraz daha açar mısınız

Sizin yaptığınız sistemi tüfek dürbününe bir şekilde uyarladığımızda 150 metre öteyi karanlıkta gece görüş sistemiyle görebilmemiz mümkün mü?

• evet ben kullanıyorum, normal gözle zifiri karanlık olan yerler bu sistem ile görünebilir.

Tabi sadece ir led ile bitmiyor iş, kamera lens ekran bataryada lazım.
    Yapacağınız sistem ne kadar kaliteli olursa, o kadar uzak mesafeleri net bir şekilde görebilirsiniz

• Sıradan 250-300 tl lik kamera ile verim alınır mı yoksa canon-nikon gibi prof kamera mı gerekli?

• O halde bir tüfek kadar malzeme tüfeğin üzerine monte edilmeli ki sistem çalışsın. :) Küçük akü,kamera,kameradaki kaydı göstermesi için ekran vs vs.

• hepsinin küçük versiyonları var merak etmeyin , ben atp nin üzerinde kullanıyorum.

Gerekirse tabanca üzerine bile takılabilir

• Sistemin fotoları varsa ve sakıncası yoksa whatsapp üzerinden foto atmanız mümkün mü?

• Merhaba. Kusura bakmayin sanirim sizin ir olayi konusunda tecrubeniz var. Bende led siparisi vercem 3w ama degisik dalga boylari var hangisini secsem daha guzel goruntu verir:730nm 850 ve 940nm birde zaten gece kullancam ir filtreyi kameradan soktukten sonra baska bi filtreye gerek varmi negatif film gibi. Cok tesekkurler

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5