Hatsan At44 109 Metre..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Piknik yaparken karsida acik bir alan gorunce hemen gaza gelip 2_3 grupman atayim dedim ara ara ruzgar artiyordu..pellet jsb 15.89...

• ;d;

arkadaş aklım bi puncher maxi ye yatıyo bi at44 de :him:s

2 si arasında pek fark yok ama puncher tüp hacmi olarak buda atış sayısını arttırıyor puncherde hava ayarlama vidası bulunuyor at44 den daha yakışıklı albenisi olan bir tüfek karar sizin

İmza Felan Yok Barmak Bassam Olur Mu? ;,;-#hims

• 2 si arasında pek fark yok ama puncher tüp hacmi olarak buda atış sayısını arttırıyor puncherde hava ayarlama vidası bulunuyor at44 den daha yakışıklı albenisi olan bir tüfek karar sizin

puncherin birde pro modelinin tanıtımını yapsa birazda onu bekliyorum

• Long namlu long tup ve regulator var.Acemice bir kaç yerini mıncıklamaya calısmıstım..Malum At lara bakmak lazım ..Saygılar...

• ;d;

arkadaş aklım bi puncher maxi ye yatıyo bi at44 de :him:s

ilk tufegini alicaksan yayli ile basla derim ben pcp aldim pisman oldum keske diyorum bi stoeger x20 alsaydim ilk basta

• ilk tufegini alicaksan yayli ile basla derim ben pcp aldim pisman oldum keske diyorum bi stoeger x20 alsaydim ilk basta

sn duman0667,

Tahmin edeyim at 44 ü satmayı düşünüyor ve sanıyorum bu yüzden her yere birşeyler yazıp 50 mesajı doldurmak istiyorsunuz.

Selamlar.

Ankara TR

• sn duman0667,
    Tahmin edeyim at 44 ü satmayı düşünüyor ve sanıyorum bu yüzden her yere birşeyler yazıp 50 mesajı doldurmak istiyorsunuz.

Selamlar.

her konuda fikrimi yaziyorum aseyhan rahatsiz olduysaniz yazmayabilirim

• tebrikler guzel atışlar. bende aldım bitürlü böyle atıslar tyapamadım zaman bulamadıgımdan

AT44 S10 LONG 5.5mm

• ilk tufegini alicaksan yayli ile basla derim ben pcp aldim pisman oldum keske diyorum bi stoeger x20 alsaydim ilk basta

Hocam neden böyle düşünüyorsun, bizde ilk yaylı aldık , sonra pcp arkadaşla aynı anda atış yapıyoruz, ben pcp ile leblebi gibi saçma harcıyorum arkadaş tek tek kolu kopuyor kurcam diye, benim attığımın 3 de biri kadar da atmıyor.Pcp de tek dert scuba yoksa ve atışa devam etmek istiyorsanız pompayla aynı gün işiniz zor sadece.Tüp varsa sıkılana dek dağa taşa atarsınız.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5

• arkadaşlar tüfeğim at44 lw wx10 long değil yani hava tüpü 180 cc. şu an hatsanda bakımda birde regülatör takılacak. genelde 50 -100 metre arası atış yapıcam. jsb 18 mi 15 grain mi önerirsiniz. tabi atış sayısı avantajı ve dez avantajınıda göz önünde bulundurmanızı da rica ederim.

• Genelde 18 her silahta guzel sonuclar veriyor ama biraz guclu olmasi lazim regulator takilinca deneyerek karar vermek daha kolay olacak...