gamo hunter pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar pyramid air den hunter pellet siparişi vermeyi düşünüyorum ama acaba 4-5 kutu sipariş etsem gelirmi gümrükte sorun olabileceğine ilişkin birşeyler duydum. Hatta hazır getirtmişken beeman kodiak ta alayım diyorum.

Gamo p23 air pistol 4,5
    Zoraki hp01
    weihrauch hw 97k

• Arkadaslar pyramid air den hunter pellet siparişi vermeyi düşünüyorum ama acaba 4-5 kutu sipariş etsem gelirmi gümrükte sorun olabileceğine ilişkin birşeyler duydum. Hatta hazır getirtmişken beeman kodiak ta alayım diyorum.

beeman kodiak, H&N Baracuda ve Diana High Power aynı pelletler, oradan getirtmene gerek yok.
    Gamo Hunter'ıda Amerika'dan getirtirsen nakliye ücreti ile birlikte fiyatı H&N fiyatlarını kat kat aşar, üstelik 4-5 kutu 500lük pelletin ağırlığı 2-2.5kg eder ve büyük ihtimalle oda gümrükte takılır.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bilginizi benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim sanırım en iyisi burada satılanlarla devam etmek.

Gamo p23 air pistol 4,5
    Zoraki hp01
    weihrauch hw 97k

• Hunter pelet az önce gittim rizedeki av bayiiden son kalan 4 Kutuyuda ben aldım 11 ytl.Toplam 8 Kutu oldu Sanırım bana epeyce gider bu peletler.Bu peletlerden Trabzondaki yazıcılar av bayiindede 3,4 ay once vardı 10 ytl .Belki hala ellerinde vardır.Benim gamo cfx te en iyi performans sağlayan pelet bu.. :thumbup::thumbup:

• ben kütahyadan alıyordum daha önce de böyle bir konu açılmıştı gidip sorduğumda kalmadı demişti, benim bir arkadaş önceki gün gitmiş var dedi bugün gidip bir daha soracam inşallah vardır eğer varsa sömürebiliriz artık ne kadar çıkarsa ^^

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• selam arkadaslar bende hatsan 125 6,35 var gamo hunter marka palet kullandım cok guzel ve hısebetlı atıs aldım ben kocaelınde rahaca bula bılıyorum zorluk yok ıkı kutu aldım 200 luk bır kutu bugun bıttı cok zevklıydı gercek ten 6,35şi olanlara tafsıya ederım.

hatsan mod 125 6,35 ;d; korfezteam.png

• 4.5 ve 6.35 i var ama 5.5 bulamıyoruz.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• 4.5 nerede var acaba? ben hiç bulamadımda

Gamo p23 air pistol 4,5
    Zoraki hp01
    weihrauch hw 97k

• İstanbulu bilemiyorum Ankara'da bol bol mevcut.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776