Crosman 2100 classic 7m destekli

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yazıcım olmadığı için kendi yaptığım hedef kağıdını kullandım. Mavi noktalar 5 kuruştan daha küçük. İlk 4 atışımı sağ taraftaki hedefe yaptım ve dürbün ayarımın biraz bozulduğunu gördüm ve tekrar ufak bir ayarlama yaptıktan sonra sol taraftaki hedefe atış yaptım. 3'ü hedefe isabet 1 tanesi benim hatamdan dolayı alakasız bir yere gitti. Daha önce atışlarımı 2 pompayla yapıyordum ve çok kötüydü, hatta tüfeğimden soğumuştum ama bugün birde pompa sayısını arttırıp deniyim dedim ve 3 pompayla atış yaptım, tüfeğim tekrar sevgimi kazandı :).

[Resim Engellendi: http://img14.imageshack.us/img14/4884/7mdestekli.th.jpg]

Herkese saygılar...

• bu silahın o mesafede tek delik yapabiliyor olması lazım, 3 yerine 4-5 pompa ile de denermisin lütfen? sonuçları merak ediyorum.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Silah belki yapabilir ama ben yapamıyorum, yani az da olsa elimde sallanıyor tüfek hissedebiliyorum. Ama bir şekilde tüfek sabitlenirse ben de o mesafede tek delik yapabileceğini düşünüyorum.

• evdeki bakliyat torbalarından birini annenden (veya evde bu konuda yetkili kim ise) izin alıp kullan, içinde mısır-darı-fasulye falan olabilir. bunu destek yap, dipçiğin altınada benzeri bir destek bul, silahın yükünü bunlar taşısın. dürbünün içinden hedefi görünce hafifçe tetiği ez. sonucun güzel olacağından emin olabilirsin.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Silahın tetiği çok sert bu yüzden ezerek atmak pek kolay değil.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ben de öyle diyodum ta ki crosmanı alana kadar. Ben crosmanda pro magnum, ts-10, expander denedim ama en iyi sonucu magnumda aldım, hatta onun için bursada av bayilerini dolaştım ve bulabildiğim magnumları aldım onlarda oksitlenmişti ama napalım :).

• hunter da denemeni tavsiye ederim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Malesef hunter bulamadım, gittiğim yerlerdeki gamo pelletlerin hepsi sahteydi (magnum dışında). Hatta av bayinin sahibiyle konuştum bunlar sahte adanada üretiliyor dedim, gamo pelletler bu kadar berbat, çapaklı olamaz dedim, o da bana olurmu öyle şey bunlar ispanyadan geliyor falan dedi ama ben sahte olduğunu direttim fakat onların haberi olmadığını söyledi falan filan.

• tetik sert se yapılabilecek pek bişey yok bu atışlar bile mucize.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Aslında tetiğe alışılabiliyor ki nereye kadar...Silah 30 metreye kadar şişe kapağı vurabiliyor.Sonrasında iş yüksek büyütmeye ve rüzgara kalıyor.Benim en iyi sonuç aldığım pelletler gamo match ve crosman watcutterdi.İyi atışlar.