hatsan mod 125 vortex aldım iyimi yaptım kötümü çaylak yeni üye :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • [font='&quot']bugun itibari ile bir hatsan mod125 vortex sahibiyim uzun bir süre araştırdım biraz bütçe ve biraz araştırma sonucu bana en uygununun bu tüfek olduguna kararverdi ve bu aksam bır tane aldım. tüfeği istanbul istoçta yabanavdan aldım sahibi gayet iyi yardımcı oldu.
      [/font]
    • [font='&quot']ellerinde son bitane kalmıstı onuda ben aldım 550 tlye zar zor verdi artık fiyatı çokmu azmı bilmem baya arastırdım.2.el alıcaktım fakat en sağlıklısı bunun olucagı kanısına vardım. yanında 2 paket farklı saçmalarda hediye etti biriisini zorla verdi hatta.:) [/font]
    • [font='&quot'][/font]
    • [font='&quot']yalnız uzun süre durmadanmıdır bilmem ama iç tarafı biraz yağlıküflümü paslımı gibi bişey var elledim yağlı pas gibi elime geldi. biraz zor kuruluyor oda sanırım yağlayıp bir süre kullanımdan sonra iyişelir sanıyorum.[/font]
    • [font='&quot'][/font]
    • [font='&quot']kullanım amacım tabi atışlarımı iyileştirmek ve güzel vakit geçirmek babamda prof. avcıdır lisanlı bir şekilde ben ateşli silahlardan pek hoşlanmadığım icin havalı grubuna yöneldim.[/font]
    • [font='&quot'][/font]
    • [font='&quot']çok bir bilgim yok hangi yerde hangi saçma kullanıcağım. istanbulda kullanabileceğim yerler. ve benım bilmediğim husular hakkında siz değerli "airgunturk" kullanıcıları olarak bilgilerinizi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız minnettar olurum. g;$i [/font]

[font='&quot'][/font]

• Hayırlı uğurlu olsun, güzel tüfektir, bendede aynından var. Güçlü bir tüfek olduğu için alışmanız biraz zaman alır ama alışıncada gücü tatmin eder. Bu tüfekte ağır pelletlerle hedefi hada kolay vurursunuz. Daha söylenecek birçok şey var forumda mod125 diye aratırsanız yığınla bilgiye ulaşırsınız. İsabetli atışlar dilerim.

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• bende yaylısı vardı tüfek önce dürbünü sonra kendini en sonda beni parçalayacaktı allahtan sıra bana gelmeden sattım ... :)

Kör sniper

• :D cok guldum gece gece yorumunuza sagolun :)

• yağlı olmasının nedeni hatsan her ürettiği tüfeği kırkpınar pehlivanı gibi yağlayıp öyle yolluyor malesef. zor kurulmasının nedeni ise magnum sınıfı güçlü bir tüfek olduğu içindir. yukarıda da belirttikleri gibi ağır yani bence 18 grain ve uzerı pellet kullanırsanız daha iyi sonuclar alırsınız

• bende yaylısı vardı tüfek önce dürbünü sonra kendini en sonda beni parçalayacaktı allahtan sıra bana gelmeden sattım ... :)

Hocam yaylısı anca bu kadar güzel anlatılabilirdi :thumbup:

- Hatsan Nova Compact 5.5mm - Vector Optics Sentinel 10-40x50

- Hatsan Mod 125 Vortex 5.5mm- Hawke 3-9x40AO

- Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm - Bsa 8-32x40AO

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm
    - Umarex Smith Wesson Combat
    - Ekol Voltran ASI -Full Automatic-
    - Canas Magnum 9mm -Full Automatic-

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''