Evanix sniper 2x

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kafkas 01 hayırlı olsun merakla bekliyorum atış tecrübelerini ve deneyimlerini :)

1-stabil atışlar yapabiliyormusun
    2-tahribat ve penetrasyon testi yapabilirmisin
    3-crony cihazın varmı
    4-tüp performansı nasıl

Kafamda deli sorular bunlara cevap yazabilirsen çok sevinirim merakla bekliyorum.

• Hayırlı olsun hocam Allah utandırmasın.

• Bu tufegin gucu acildiginda bir hercules gibi atis yapabilirmi merakimdan soruyodum

Dünyada Hiç Kimse Bir Malı Kalitesiz Yapmadan Daha Ucuza Satamaz.
    Bir Malın Sadece Fiyatına Bakmak Bazı Hileleri Kabul Etmektir.

Safir T14 36. cal f;s;s

Kral Puncher Jumbo 5.5mm + Hawke Sıdewinder 8-32×56 20X ½ Mil Dot

Hatsan Mod 25 5.5mm

Gamo F900 177. cal

• Sadece gücü açmakla olacağını zannetmiyorum. Başka modifiyeler gerekebilir. BU işin ustaları daha ayrıntılı cevap verebilir

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• Ayni tüfeğin 6.35 versiyonunu aldım ağırlık olarak pek ağır gelmedi dengeli güzel tüfek grupman yapmadim ama 120 metre civarında yanımda 0.5 lt pet su şişesi vardı ona atış yaptım ilk birkaç atışı sıfırlama icin yaptım sonra attığımı istediğim yerden vurdum kullandığım pellet hn barracuda hunter 27.47 grain... genel olarak tüfek icin kotu bi özellik görmedim isabetli ve güçlü ben çok beğendim tabi birde grupman yapıp birkaç modifiye (Regulator , çekiç yayı , çekiç agirlastirmasi ) ile tadından yenmez balyoz gibi su anda gücünü hissettim gerek çıkardığı ses gerek hafif tepme ile kendini belli ediyor almak isteyene tavsiye ederim 6.35 ile 120 metrelerde pek düşme de yapmadi açıkcası... bu arada belirteyim güç ayarını en sona getirdiğim de 200 bardan 130 bara kadar yaklaşık 40 atış yaptım tabi bilimsel bir veri yok elimde kaç fps ile attım ben bile bilmiyorum daha :) İzmir içinde incelemek isteyen olursa atış yapmak tüfeği almak istetiyorsun denemek isteyen olursa benim tüfeğimi deneyebilir bana ulaşarak o konu da da yardımcı olurum iyi forumlar

• Hayırlı uğurlu olsun.
    Diğer arkadaş grupman paylasamdi siz paylasirsaniz memnun oluruz.
    Birde ben 6.35 kalibrede jsb 33.95 king heavy çok başarılı gördüm.
    Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Sayın karamurat , ben bu hafta belki birazdan dükkanın alt depoda bi 15 metre grupman denemesi yapar eklerim az önce eski tüfeğimde olan 300 bar /450cc tüpü evanix e aktardım hem onda kaçak kucak varmı bakacağım o sırada grupman da yapabilirsem imkanım olursa yaparim saygılar

• Fatih arkadaşım ne yaptin?
    Bu evanixi alanlar kayıplara karisiyor.
    Merak ettik performansini.
    Ne yaptin deneme şansın oldumu acaba?

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Arkadaşlar merhaba, öncekile yeni üye oldum ayrıca havalı Silah atıcılığına da yeni başlıyorum. Yivli kullandım uzun sure. Ama ülke bürokrasisi ve almak zorunda bırakıldığımız mühimmatlar neticesinde yivli atıcılığına ara verdim. Pas tutmamak icin pcp nisan tüfeklerinden hercules .25 aldım. Sevdim ama hareket kabiliyeti zor. Bu yüzden evanix x2 .25 kalibre almayı düşünüyorum. Maalesef kalmamış. İthalatçı firma ile gorusmedim henüz. Gelirmi gelmez mi bilmiyorum. Bu tüfeği kullanan arkadaşlarımın benimle irtibata geçmelerini rica ediyorum. Fikret 05322474442. Syg. Svg.
  • Konuyu merak ile takip ediyorum beğenerek araştırdığım bir ürün.Umarım tecrube edenler deneyimlerini paylaşırlar.

Kral Arms Jumbo Dazzle

DISCOVERY HD/34 5-30X56SFIR

• Bende bi grupman bekliyorum fakat bi sonuç yok hala!!

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt