Ilk silahim mod135 qe vortex

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • silahimla siftahi bu gun yaptim yorumlarimi anlatayim
    1- ilk defa havali silah kullaniyorum kiyas yapamiycam ama kurmasi zor guc yetmiyor iri kiyim uzun boylu olmama ragmen zor iki bacaginin arasina sikistirip o sekilde kurabiliyorum.belki digerleride boyledir.
    2-tepme ve sarsinti az oldugunu dusunuyorum
    3-sanirim fabrikadan sifirlanmis olarak gekmis 8-12 metre arasinda atislar yaptim basarili olddunu dusunuyorum
    4-belki kullandikca kurmasi daha kolay gelecek insan vucudu herseye alistigi gibi bunada zamanla alisilir diye dusunuyorum
    Zetax hocama yardimlari ve ilgisi icin tesekkur ederim
    Forumda zetax hocam gibi kiymetli hocalarin kiymetini bilelim tecrubelerini bilgi birikimlerini bizlerle paylasiyorlar
    10 metre civari asma yapragina grupman yalragin boyu avuc icimden birparca buyuk
    airgunturk.com/attachment/30404/

• est. Güle güle kullanın

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• arkadaslar kullandikca yeni yorumlarimi yaziyim
    1-Tufegin kurmasi zor ama yaninizda tabure olursa dipcigi tabureye koyup kurarsaniz oldukça kolay
    2-tufege ağir demistim hic agir gelmiyor artik vucut alisiyor
    3-ilk silahim hepsi bu kadar isabetlimi bilmiyorum ama isabeti gayet iyi ben bile sasiriyorum vurmama ama vuruyorum kucuk hedefleri
    4-Jsb match diabolo jumbo heavy 18.13 gr 5.5mm pellet kullaniyorum
    Silahin ahsap ve namlu boyasi cok dayaniksiz
    Almak isteyenlere tavsiye ederim

• Bu tüfeğe 6.35 de iyi giderdi ..25gr jsb yi gayet güzel hızlarla atabilir..Hayırlı olsun ..Bende bir ara patriot almıştım 20 kuruşta artık dirsekte ağrılar başlıyordu .Kurması zor olunca pek keyif kalmıyor ayrıca ağır olmasıylada ..Bu tüfekler av için mantıklı, az atış yapılacağı için. avda yasak gerçi .

• -6.35 iyi olabilirdi
    -Tufek ilk bir kac gun agir ama sonra kollar alisiyor suan agirligini hic hissetmiyorum
    -tabure ile kurulursa kurmak cok kolay

• Ağır ağır, kurmakta eziyet, 40 atıştan sonra bariz belirginleşiyor kurma zorluğu. Tetik sert, tetik ayarlarıyla biraz oynadım, birazcık daha iyi. Bunlar kötü tarafıydı. İyi tarafı ise isabetli güçlü yakışıklı olması :)

Hayırlı olsun.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot