Puncher maxi ile ilgili yardim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar 1 hafta evvel puncher maxi aldim. Ilk basta ciddi bir grupman problemi ile karsilastim. Bazen pelletler alakasiz yerlere gidiyordu. Sonra guc problemi oldugunu farkettim. Guc cok dengesiz, bazen yavas atiyor bazen guclu. Bazen orta gucte yaptigini tam gucte yapamiyor. Ne zaman ki 110 bar civarina geliyor tufek kendi gucunde atmaya basliyor. Chronom yok ama elimde referans olarak kullanabilcegim yaylilar vardi. Bazen tam gucte mermiyi goruyorum. Acikcasi hicbirsey anlamadim. Namlu ilk namlulardan, ve serbest bir sekilde saga dogru kayiyor ekseni. Yine tekli yukleme aparatiyla mermi eziliyor. Sorun aparatta ise sikinti yok ama indekslemede sorun olmasi korkutuyor. Acikcasi saydigim sorunlari defalarca kontrol ettim. Ne yapmali kafam karisti arkadaslar, hayal kirikligimi anlatamam zaten. 2 aylik tatilim var icimde bi umut vardi servisle ugrasmayacagima dair. Ne yazikki olmadi.

• iade edin veya değişim isteyin kusurlu ürün olduğunu dile getirin ilk defa sizden böyle birşey duydum ama ilginç hakkınızı arayın 15 güne kadar değişim veya iade almak zorundalar

İmza Felan Yok Barmak Bassam Olur Mu? ;,;-#hims

• acikcasi bende ilk defa duydum. Daha once bu tarz bir sikayetle karsilasmamistim. Ama defalarca kontrol ettim. Mesela dun yaklasik 1 cm lik eski bir tahta parcasina sıktım tam gucte en fazla yarisina kadar girebildi mermi. Bunu 140 bar civarinda yapmistm. Az once yine emin olma icin tekrar denedim deldi gecti arkaya saplandi. 100 bar civarindaydi. Ki tufegin sesinden anlasiliyor zaten ne kadar guclu attigi.Aldigim yerle gorustum fabrikaya gonder dediler.ole yapcam bende artik. Ama icimden bi ses biraz ugrasacagimi soyluyor :(

• bence fabrikayla değil satan mağza ile görüş ben iade etmek istiyorum uğraşamam kusurlu ürünle felan dersin iade senin en doğal hakkın eğer almayız derlerse tüketici hakem heyetine başvuru yapacağını söyle yasal yollardan şikayetci ve mağdur olduğunu belirteceğini söyle ozaman yola gelirler emin ol

İmza Felan Yok Barmak Bassam Olur Mu? ;,;-#hims

• Aldiginiz bayi ile gorusun yenisini versinler. Yada fabrika ya bu sorunlari bildirin.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• idris beyle gorustum, gonderdim bugun. Aldigim bayi ona yonlendirdi zaten. Umarim kisa zamanda halledilir cidden iyi hissettirmiyor boyle problemler

• Haklisiniz ama iste kul yapisi bazen hata yapiyor. Duzelince cok mutlu edicektir sizi. Uzmeye hic gerek yok.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Hocam benim tüfektede buna benzer bir sorun olmuştu belli bir zamandan sonra.Söküp dağıttım tüfeği, çekici merkezleyen ufak bir vida var yapıştırıcı ile sabitlenmesi gerekirken gevşeyip valf yatağına düşmüş, çekiçde vura vura ezmiş son zamanlarda peleti bile atmıyordu valfin önünde kalınlık yaptığı için, çekici söktüm ezilen vidayı çıkarttım başka vida uydurdum yerine tüm sorunlar bitti o an eski gücüne döndü silah.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5

• Bugün görüştüm Aksu av ile. Tüfeğin iadesi yapılacak Kısa süre sonra. Biraz zahmet verdik ama sağolsun Aksu av sabırla ilgilendi. Yusuf abiye burdanda tekrardan çok teşekkür ediyorum.