Comet 3-9x32 nasıldır?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bendede comet 4x32 sabit zoomlu mildotlu dürbün var. tavsiye ederim. bendekinde herhangi bir problem yaşamadım. tek parça ayakla hatsan striker edge de kullanıyorum.

• bendede comet 4x32 sabit zoomlu mildotlu dürbün var. tavsiye ederim. bendekinde herhangi bir problem yaşamadım. tek parça ayakla hatsan striker edge de kullanıyorum.

hocam tek parça ayak kullanmazsak çok sıkıntı olurmu. bendede hatsan striker edge var

• hocam tek parça ayak kullanmazsak çok sıkıntı olurmu. bendede hatsan striker edge var

dürbünü sıfırlamanda sıkıntı olur. sıfırlasan bile çok ayar kaçırır. hatsanın kendi metal dürbün stoperi var zaten senin yapacağın şey dürbüne takılı olan tek parça ayağı stoperi hemen önüne yerleştirip çok iyi bi şekilde vidalarını sıkmak olacak. striker zaten mod 125 gibi kuvvetli değil ki benim önceden mod 125 th kundaklı bir silahımda vardı. onda dürbünle çok sorunlar yaşadım ama şimdi kafam rahat takıldığın bir yerde bana tekrar sorabilirsin.

• dürbünü sıfırlamanda sıkıntı olur. sıfırlasan bile çok ayar kaçırır. hatsanın kendi metal dürbün stoperi var zaten senin yapacağın şey dürbüne takılı olan tek parça ayağı stoperi hemen önüne yerleştirip çok iyi bi şekilde vidalarını sıkmak olacak. striker zaten mod 125 gibi kuvvetli değil ki benim önceden mod 125 th kundaklı bir silahımda vardı. onda dürbünle çok sorunlar yaşadım ama şimdi kafam rahat takıldığın bir yerde bana tekrar sorabilirsin.

tek parça ayak aldigin site link atarmisin

• dürbünü sıfırlamanda sıkıntı olur. sıfırlasan bile çok ayar kaçırır. hatsanın kendi metal dürbün stoperi var zaten senin yapacağın şey dürbüne takılı olan tek parça ayağı stoperi hemen önüne yerleştirip çok iyi bi şekilde vidalarını sıkmak olacak. striker zaten mod 125 gibi kuvvetli değil ki benim önceden mod 125 th kundaklı bir silahımda vardı. onda dürbünle çok sorunlar yaşadım ama şimdi kafam rahat takıldığın bir yerde bana tekrar sorabilirsin.

şimdi 4x20 dandik bi dürbün var, direk monte ettim 30m sıfırladım kayma olmuyorda. dedim aynı sekil oluyosa ayak için tekrar para harcamayım.
    kullandığın tek parça ayağın linkini atabilirmisin