patriot modifiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tüfekle yaklaşık 1500 atış yapmışımdır ve artık sesi değişti ve haliyle artı olarak silahın güçünü arttırmak ayrıca bakımını yaptırmak istiyorum. forumdaki okuduğum yay değişimi olsun gresleme olsun bunları kendi başima yapabileceğimi sanmıyorum yayi ve diğer gereken parçaları bile nerden bulacağımı bilmiyorum kısacası bana bu konuda adres yada tanıdık istanbulda bu işleri yapabilicek birini önerir misiniz?? ;tacli#;tese;kkur:thumbdown:

Webley patriot .22 -- 3-9x40 bushnell + tek parça ayak

Walther cp99 compact 4.5

Torun 4.5 heralde 4 sene önce almışımdır(ilk deneyimim)

Walther cp99 -- 9mm kurusıkı

Voltran f92 -- 9mm kurusıkı

• yatagün (havalı tüfek) bakım tamir işleride yapacak biliyorum bu iş için avcı hocamız memleketini bırakıp istanbula yerleşti :) kendilerine bir danışmanı tavsiye ederim,belkide teknik destek şuan aktif vaziyetde, her nekadar yatagun sitesi aktif duruma geçmesede,ben öyle düşünüyorum,ustalar daha iyi derecede net yanıt verirler teknik yardım şuan aktif mi deyilmi :)

• Aynı dertten bende muzdaribim... Sadece patriot için değil genel anlamda bakım ve modifiye yaptırabileceğimiz yerler nereler acaba.. Böylebir başlık açmıştım sağolsun arkadaşlar pm atıp bir iki yer söylemişler ama modifiye işi için adres bulmak biraz zor sanırım..
    Selamlar..

• walla bende bu konuda cesıtlı kereler yazılar okudum da yazdım da. Hakkaten bızım gıbı amatorlere bu konuda yardımcı olan olursa duacısı oluruz :) forumlarda ben de cesıtlı lınkler ve resımlı anlatımlar gordum ancak ıs dagıtıp da modıfıyesını yapıp toplamaya gelınce ınsan cekınıyor bılmedıgı ıcın, mahvetme korkusuyla. Bır de el yatkınlıgı alet edevat falan fılan yanı :) Neyse yardımcı olabılecek varsa ıtınayla ellerınden opulur bılgınıze. :D :D :D herkese saygılar...

;tufey# Webley Patriot .22 (1.Nesil) 3-9x 40 MD Remington (İlk Göz Ağrısı)

+;tuftabV# Hatsan Mod 125 .22 3-9x 50E Tasco

• walla bende bu konuda cesıtlı kereler yazılar okudum da yazdım da. Hakkaten bızım gıbı amatorlere bu konuda yardımcı olan olursa duacısı oluruz :) forumlarda ben de cesıtlı lınkler ve resımlı anlatımlar gordum ancak ıs dagıtıp da modıfıyesını yapıp toplamaya gelınce ınsan cekınıyor bılmedıgı ıcın, mahvetme korkusuyla. Bır de el yatkınlıgı alet edevat falan fılan yanı :) Neyse yardımcı olabılecek varsa ıtınayla ellerınden opulur bılgınıze. :D :D :D herkese saygılar...

eve abi katılıyorum aynen :D;d; yardım edicek arkadaşlar hadi burayaa ;kihhik,

Webley patriot .22 -- 3-9x40 bushnell + tek parça ayak

Walther cp99 compact 4.5

Torun 4.5 heralde 4 sene önce almışımdır(ilk deneyimim)

Walther cp99 -- 9mm kurusıkı

Voltran f92 -- 9mm kurusıkı

• arkadaşlar çaresiz seniz aslında çare sizsiniz ;) ama genede işi kolay yoldan çözecek ekip diyosanız var yatagun ;) avcı hocama hertür tüfeğinizi rahatça emeney etedebilirsiniz , her tür sorunu çözer ;)

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...