Gamo hunter extreme se

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Forumda yeniyim gamo hunter extreme se modelini almak istiyorum sizce o parayı hak ediyormu önerirmisiniz kullananlar varsa lütfen cevap lasın teşekkür ederim

• Ben yerli mallarina yonelmenizi tavsiye ederim. Hatsan, kral, gercekten iyi tufekleri var. Sizin sordugunuz tufek hakkinda bilgim yok maalesef.

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• cevabınız için teşekkürler hatsan ve kral marka havalı tüfek kullandım beni fazla tatmin etmedi yinede teşekkür ederim

• Benim düşüncem 2. el Diana araştırın.Diana genel anlamda kalite olarak çok iyi marka diana alıpta şikayetçi olana henüz denk gelmedim.Özelikle mod 54 tepme önyeliyici kızak sistemi yüzünden oldukça övülüyor.
    Forumda işin üstadları var Zetax nickli Emir beye danışmanızı tavsiye ederim.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk