14 Haziran, mini FT idmanı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet, haftasonu yaklaşıyor, cumartesi sabah kimler gelir?

Kamuran 05.30'lara başlayalımmı? :thumbup:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 5.30 Sabah olmamak kaydıyla müsait olursam (önemli bir sey cıkmazsa) ben gelirim....İlker Ustanın Silahı HW97K yıda denemiş oluruz.....

A Takımı Üyesi

• Merhaba, ben anca 9,30-10,00 gibi gelebilirim. Umarım o saate kadar hala orda olursunuz.....

ankarateam.png[color=#0000ff]

• 5.30 Sabah olmamak kaydıyla müsait olursam (önemli bir sey cıkmazsa) ben gelirim....İlker Ustanın Silahı HW97K yıda denemiş oluruz.....

Osman abi ben erken gidip kalabilirsem sizinle devam etmek isterim, ama söz veremiyorum.

Bana bu hafta 05:30 uyar gibi. Çünkü cumartesi öğleden sonra Urfa'ya gideceğim... En azından gitmeden önce biraz atış yapmış olurum...

Kamuran 5.30da hava aydınlanıyormu?

Merhaba, ben anca 9,30-10,00 gibi gelebilirim. Umarım o saate kadar hala orda olursunuz.....

Gökalp, sen gel, biz olmasak bile Osman abi ile devam edersiniz. Dediğim gibi bir ihtimal ben sizinlede devam etmeye çalışırım.

.

ankarateam.png

• Arkadaşlar güneş 5.20'de doğuyor, ortalık ancak 6:00 civarı biraz aydınlanır

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Arkadaşlar 14 haziran hem benim evlilik yıldönümüm hem de oğlanın mezuniyet partisi var öğlen oraya gitmem gerek, aranıza bu hafta katılmam çok zor görünüyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Arkadaşlar güneş 5.20'de doğuyor, ortalık ancak 6:00 civarı biraz aydınlanır

bu durumda erken gelecekler, 06.00da buluşalım :thumbup:

.

ankarateam.png

• Arkadaşlar 14 haziran hem benim evlilik yıldönümüm hem de oğlanın mezuniyet partisi var öğlen oraya gitmem gerek, aranıza bu hafta katılmam çok zor görünüyor.

nice yıllara :D

.

ankarateam.png

• Teşekkürler arkadaşlar darısı sizlerin başına.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

Murat sana nice mutlu yıllar dilerim...

Bu durumda bir terslik olmaz ise ben 06:00 gibi 1 nolu çamlıkta olmaya çalışırım. O saatte akşamdan kalan olmaz ise orası boş olur herhalde..

• Nice yıllara Murat. Allah oğlunun diğer mürüvvetlerini de görmeyi nasip etsin.

AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

ankarateam.png

AB RH (-)

• Murat abi nice yıllara.... ;d;

evet.. bu hafta izine gelip şu saatlerde ankarada olacak ve yarınki buluşmaya gelecektim. aksiliğin böylesi beni izine göndermediler. bazen bulunmaz hint kumaşı olmakta insana zarar veriyor. ben buradan ayrılınca işleri kimse yapamadığı için benim buradan 1 saat bile ayrılmam facia ya neden oluyor.. yarın harika bir buluşma olacak ve ben aranızda olamayacağım :!: ;kffx; ;( isyan etmemek elde değil :( vuslat yine bi başka bahara kaldı.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Murat nice yılları ailenle mutlu, huzurlu ve sağlık dolu geçirmen dileklerimle...

Ben bir süre aranızda olamayacağım arkadaşlar... sanırım 1 yada 2 ay kadar... Sağlık sorunlarım başgösterdi ve bir süre uzak kalacağım aranızdan ama iyileşir iyleşmez gene geç kalsamda buluşmalara :) aranızdayımmmm....

• Mustafa çok geçmiş olsun. İnşallah önemli bir şey değildir

ankarateam.png

AB RH (-)

• Murat nice yılları ailenle mutlu, huzurlu ve sağlık dolu geçirmen dileklerimle...

Ben bir süre aranızda olamayacağım arkadaşlar... sanırım 1 yada 2 ay kadar... Sağlık sorunlarım başgösterdi ve bir süre uzak kalacağım aranızdan ama iyileşir iyleşmez gene geç kalsamda buluşmalara :) aranızdayımmmm....

Mustafa geçmiş olsun.yapabileceğimiz bir şey olursa mutlaka ara.....acil şifalar dilerim

A Takımı Üyesi

• Geçmiş olsun mustafa , yapabileceğimiz birşey olursa söyle.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• geçmiş olsun mustafa abi.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Geçmiş olsun Mustafa Bey.

Bu arada yarın kimler saat kaçta buluşuyor? Sakıncası yoksa izinliyken ben de katılmak isterim.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/