Bt65 sb w lw 5.5mm custom mod 85 joule

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Yaklaşık bir yıldır değişikliklerle 87 joule güce çıkardığım bt65' im. 200-100 bar arası 20 atış yapıyor ancak en güçlü 4 atışını 190-170 bar arasında yapıyor.Yaklaşık 1030 fps ile 27 gr ince mehmeti atıyor. Saygılarımı sunarım.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Büyük ihtimalle grupmanı biraz dağınık çıkar ama gücü harika olmuş. tebrik ederim. Nerdeyse g3 gibi sesi var :)

• Büyük ihtimalle grupmanı biraz dağınık çıkar ama gücü harika olmuş. tebrik ederim. Nerdeyse g3 gibi sesi var :)

30 metrede 1tl grupmanı var jsb 25gr ile. H&N barracuda' da fena değil. İnce mehmeti seçme zahmetine girilirse o da 30 metrede 1 tl grupman yapıyor. 160 metrede hemen hemen 10 atış a4 kağıtta toplanıyor.

• Sesi çok iyi çıkıyor. Moderatörle daha isabetli atar diye düşünüyorum.

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• Air stripper falan hikaye, en iyi isabet moderatörle. Gerçekten moderatör takıldıktan sonra tüfek huy değiştiriyor. Aslında hatsan gibi bir firma at44' ün 500cc' lik modelini akıl etti de neden bt65 için akıl edemedi hala anlamış değilim. Halbuki bt65' in 500cc' lik, free-float ve alüminyum ceketli versiyonunu çıkartsalar efsane olur. İyi bir th kundak' ta ilave etseler çok iyi olur.

• Kesinlikle katılıyorum 230cc tüp bt65 e çok az geliyor ama ben çok da sorun etmiyorum pompa ile çabuk doluyor tüple zaten saniyelik.

Bu arada az önce izlediğim bir videoda 20 atış (hepsi stabil) 100j güç üretiyordu 25cal. Benim bir şekilde güçlendirmem Lazım bu tüfeği. Bu halinden de memnunun ama daha güçlü ve isabetli olabiliyorsa o şekilde kullanmak istiyorum .

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• Bt65' i modlamak basit ama riskli. Çünkü yaptığınız değişikliklerin geri dönüşü yok.

• Şu an 71-75 j arasında güçte, direkt fabrikadan çıktığı gibi. Ne tavsiye edersin hocam deneyim mi modlamayı ? Mesela sadece arkadaki ayardan gücünü artırsam grupmanı bozulur mu tüfeğin ?
    ya da bu güçte tutup reg mü taktırayım en azından stabil atış yapar güçlenmese bile.

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen dogant ().

• Hocam şu haliyle 75 j üretiyorsa modlama sonunda rahatlıkla 90 j civarı üreteceğini tahmin ediyorum. 6,35 olduğundan 5,5' e kıyasla modlama işlemine daha iyi cevap verecektir. Regülatör tavsiye etmiyorum. Tüpe 250 bar hava basabilseydik regülatör iyi olurdu ama tüfek zaten en güçlü atışlarını 190-170 bar civarında yapıyor. Yani regülatörün anlamı yok. Grupman işini dert etme. Atış hızın düştükçe düşme yapacaktır ama 4-5 atış 30 metrede tek delik yapar.

• Değerli bilgilerin için çok teşekkür ederim hocam.
    Grupman çalışmıyorum zaten şimdilik. Bi kaç kere denedim 25 metrede 1 tl topladım ama daha uzun mesafeyi hiç denemedim açıkçası.

50 metreden sigara vurdum hatta 5 te 3 gibi bi oranla.

100 metreden yine 5 te 3 şişe vuruyorum 0.5 lt.

Bu isabet oranı beni tatmin ediyor. Ekstra parça kullanmadan yayı sıkarak (işlem tam olarak bu mu bilmiyorum ama nasıl yapıldığını öğrendim ) hem bu karanlığı bozmadan hem tüfeği güçlendirmek mümkün sanırım de mi anladığım kararıyla ?

Tüfeği modlayıp 300+ mesafeleri denemek istiyorum.

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• bu tüfeğin güç arttırımı ile ilgili pek çok konu gördüm. merak ediyorum da şu 75 j gücünü 50 j ye düşürsek acaba gücü, isabeti ve atış sayısı aşağı yukarı nasıl olur. 50 j güce sahip bt 65 in isabetini gerçekten de merak ediyorum. bu konuda tecrübesi olan var mıdır. bir de acaba gücü düşürmek için çok emek sarf etmek gerekir mi. yada öyle bir imkan var mı. merak ettiğim için sordum çünkü pek çok insanın isabetinden şikayet ettiğini gördüm.

diana mod 48/52- 177

• bu tüfeğin güç arttırımı ile ilgili pek çok konu gördüm. merak ediyorum da şu 75 j gücünü 50 j ye düşürsek acaba gücü, isabeti ve atış sayısı aşağı yukarı nasıl olur. 50 j güce sahip bt 65 in isabetini gerçekten de merak ediyorum. bu konuda tecrübesi olan var mıdır. bir de acaba gücü düşürmek için çok emek sarf etmek gerekir mi. yada öyle bir imkan var mı. merak ettiğim için sordum çünkü pek çok insanın isabetinden şikayet ettiğini gördüm.

Gayet isabetli olur. 70 joule civarında bile düzgün pelletle çok isabetli. 2 hafta önce atıştaydım. 30 metre grupman neredeyse 1tl idi. Yalnız tüfek scuba tüpe sürekli bağlıydı.