Gamo G-Magnum 1250 5.5 mm

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlısıyla bugün G-Magnum 1250 5.5 mm sahibi oldum.

İlk bakışta malzeme ve işçiliği bayağı kaliteli görünüyor.

Tüfeğin kurulumu böyle güçlü bir yaylı için nispeten kolay, ama çok fazla sesi var meskun mahalde kullanılması kargaşa yaratabilir ki kullanılmaması gerektiğini hepimiz biliyoruz.

Henüz atış imkanım olmadı ama bu tüfek için elimde 9 çeşit pellet olmasına rağmen yeni 3 kutu yeni pellet daha aldım

1. Gamo G-Hammer Energy 27,80 grain
    2. Gamo Magnum Energy 15,42 grain
    3. JSB Exact Jumbo Heavy Diabolo 18,13 grain

Haftasonu deneyebilirsem paylaşmaya çalışırım.

• hayırlı olsun,
    kazasız belasız isabetli atışlar dilerim.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• ilk silahın heyecanı başka oluyor güzel günlerde kullanın

||

• kusuruma bakmayin yanlis ifade ettim yeni silah demek istemistim, yayli tufek hastasi biri olarak grupman\krono paylasimlarinizi bekliyorum

||

• kusuruma bakmayin yanlis ifade ettim yeni silah demek istemistim, yayli tufek hastasi biri olarak grupman\krono paylasimlarinizi bekliyorum

Kusara bakacak birşey olduğunu düşünmüyorum :)

Hava güzel olursa hafta sonu grupman çıkabilir. Krono bende yok ama almam lazım ihtiyaç sonuçta.

• Aynı Havalı tüfeği bende 2017 yılında Bilginler av dan aldım havalı tüfek ten memnunum siz dürbünle kullandınız mı acaba kullandıysanız sonuçlar nasıl ben gez göz arpacık kullanıyorum 15 ile 20 metre sonrası soda şişelerini patlatmakta zorlanıyorum örnek 50 metre falan çok zor hedef vurmak ne düşünüyorsunuz js ile gamo pro hunter pellet ler kullanıyorum

• Bi donem almak istedigim bir tufekti onun yerine gamo cfx royal aldim cok guclu bir tufek oldugu icin sarsintisinin cok olacagini soylemislerdi merakla bekliyoruz izlenimlerinizi

• Bugün 909 teknoloji Alperen Ünal Bey'den

Hawke Airmax 4-12x40 AMX 1 İnç Tüfek Dürbünü

ve

Hawke Matchmount 1 İnç 1 Parça 9-11 mm Yüksek Tüfek Dürbün Ayağı siparişi verdim Allah nasip ederse bayramdan sonra Havalı tüfeğime dürbünü takıp atışlar yapacam bu arada bana bu dürbünü öneren AirgunTürk sitesinde ki Wakeme beye de teşekkür ediyorum. inşallah problem yaşamam atışlardan sonra dönüt de bulunurum