Zoraki 50 metre.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selamlar zoraki ev icinde görevini fazlasıyla yapıyor, uygun fiyatlı pelletlerle acaba sonuc ne olur diye deneme yapmak istedim ev icinde baktık kurdan kesiyor mercimek vuruyor mesafe uzayınca pelletler is gorurmu diye test ettik ve cocukları alıp 50 metre deneme yaptık,hava guzeldi ama hafif esinti vardı.
    Atıslar Zoraki ultra 4.5 mm ,victory sport premium point ,2*6 nikula durbunle yapıldı sivri uclu pellet genelde sıkıntı oluyor ama fiyatına gore sanki iş yapar gibi.Rws dagınık grupman yaptı.Kaynak noktası olmadıgı icin daha guzel ve yaklastırması daha buyuk durbunlerle sonuclar daha da iyi olabilir diye dusunuyorum.Çok grupman yapmadık 2 yada 3 tane daha vardı onlar daha buyuktu,fotograflar asagıdadır.Saygılar...
    airgunturk.com/attachment/32647/
    airgunturk.com/attachment/32649/
    airgunturk.com/attachment/32651/
    airgunturk.com/attachment/32648/
    airgunturk.com/attachment/32650/
    airgunturk.com/attachment/32652/

• Her şeyden güzeli çocuklarla beraber güzel bir aktivite geçirdiğinizi tahmin ediyorum. Her ne kadar erkek hobisi olarak görünse de, inşallah ben de ilerde kızlarımla böyle aktiviteler yaparım. havalı tabancalar konusunda hiç fikrim yok fakat bu forumda sürekli adı geçen zoraki ultra havalı tabanca sanırım. 50 mt de böyle tahribat yapması hoşuma gitti. Rahatlıkla bir insanı yaralayabilecek bir tabanca anladığım kadarıyla. Ateşli silahlara karşı biri olarak Hırsıza uğursuza karşı evde yanımızda böyle bi tabancanın olması evdekilere güven verir sanırım.
    İyi atışlar...

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Ramazan B. ().

• Tesekkurler,ben nerdeyse herseferinde oglum ve kizimla gidiyorum atisa ,cocuklar benim kadar atiyorlar.Zoraki yakin mesafede 30-40 metrelere kadar cok eglenceli ve isabetli bir silah duzgun bir durbun,jsb tarzi kaliteli pelletlerle cok daha uzun mesafelerde daha iyi sonuclar alabilirsiniz,ben arkadaslara fikir olsun diye paketi 5 tl olan pelletin sonuclarini paylasmak istedim.....

• Gayet güzel olmuş ellerinize sağlık bu zoraki bence en başarılı havalı silahlar arasına girer. Bende çok memnunum .
    inatla bunun tüfeğini yapmıyorlar ben ona şaşıyorum

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• zoraki bu modelin biraz daha iri dipçikli tüfek versiyonunu yapsın :)

• Tesekkurler,Emir abi tabancalari satalim diyemi yapmiyolar acaba sadece namluyu uzatsalar bile crosman,remington ve daisy den cok daha guclu olur,hele pompayi buyutseler direk pcp...belki olur...