Diana 350 Magnum ilk denemeler.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar,bir arkadasımdan aldıgım Diana 350 magnum tüfegimi denemek icin araziye gittim gez arpacık ile atışları yaptım.Uzun zamandır yaylı silah kullanmamıstım özlemisim,mesafe teneke kutular icin yaklasık 40 metre,gazoz kapakları icin 25-30 metre civarıydı kapakları gormek te zorlandım renklı kapak olsa daha kolay olacakmış.Crosman pellet kullandım alıstıkca daha iyi atıslar cıkabilir diye dusunuyorum diana gercekten cok kaliteli silah,icindeki yay biraz ayıf ama atıslarda yeterli olyor gerekirse yeni yay alıp degistiririm.yi seyirler ...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• tebrikler atislar güzel . ama kaçan peletlerin sesi daha bi güzel sanki . kovboy filmlerindeki gibi. :)

• Hayırlı olsun, güzel atışlar. Nişangahla atmak da ayrı bir güzel. Tüfeğin sesi çok hoşuma gitti bu arada.

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• canim göz gez arpacık çekti. çok iyi atışlar.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• tebrikler atislar güzel . ama kaçan peletlerin sesi daha bi güzel sanki . kovboy filmlerindeki gibi. :)

Evet cıvıl cıvıldı sesle,r tesekkürler..

Hayırlı olsun, güzel atışlar. Nişangahla atmak da ayrı bir güzel. Tüfeğin sesi çok hoşuma gitti bu arada.

esekkür ederim,nişangahın tadı bir baska,tüfek gercekten bir baska baska yaylılarda vardı ses atıs kurma hepsi apayrı ...

canim göz gez arpacık çekti. çok iyi atışlar.

Bende cok ozlemisim,red dot vardı cıkarttım boyle daha hoş..

Yaylının tadı başka. Elinize sağlık

Evet hic havası azalmıyor :) ,saygılar...