Havalı tüfek dürbün seçimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar,hatsan Torpedo 150 sniper vortex tüfek kullanicisiyim.bana öyle bir dürbün önerin ki ,sarsıntıdan hiç bozulmadan iyi gurupmanlar yapabileyim. Dampam var(yatagun).

• Selamlar,
    Dürbün ihtiyacınız devam ediyor ise Hawke Airmax ve Dampa ayak ile Vantage serilerine bakmanızı tavsiye ederim. Dürbünlerle ilgili sorularınızı benimle paylaşabilirsiniz.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• SelamunAleyküm;
    Bende Cometa Fenix 400 Star tüfeğime bütçemi sarsmayacak ama oyuncak gibide olmayan bir dürbün almak istiyorum. Hobide ki ilk tüfeğim ve bayıldım. Gücünün iyi olduğunu görünce 70-80 metrede ki hedefleri nokta atışı vurmaya niyetlendim Ne önerirsiniz?

• SelamunAleyküm;
    Bende Cometa Fenix 400 Star tüfeğime bütçemi sarsmayacak ama oyuncak gibide olmayan bir dürbün almak istiyorum. Hobide ki ilk tüfeğim ve bayıldım. Gücünün iyi olduğunu görünce 70-80 metrede ki hedefleri nokta atışı vurmaya niyetlendim Ne önerirsiniz?

Selim bey,
    Bütçeniz konusunda bana bilgi verirseniz size Hawke dürbün önerisinde bulunabilirim.

Hawke 8.5-25x42 Dürbün
    Diana Mod 52

Airarms TX200HC

• hatsan'ın pcp kutusunda gönderdiği dürbünler tam da aradığınız gibi.

• Dürbün için ayak dahil 350₺'yi geçmemeyi istiyorum. Ama çok farkedecek ise biraz daha geç almayı göze alıp yukarı çıkabilirim. Hawke 2x7-32 dürbünler 365₺ civarı var ama olmuşken 40mm olsun diye düşünüyorum. Kısacası ikilemdeyim tecrübeli birinin noktayı koymasına ihtiyacım var

İlgilerinizden dolayı çok teşekkürler...