Hatsan Herkuls

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu tüfekle ilgili birkaç sorun var, 1-)Tüfek 200 bar havayla kaç adet atış yapıyor.200 bar diyorum çünkü elimizde ki kompresör scuba tüplerinne 200 bardan fazla basmıyor. 2-)200 barın üstünü pompayla basmamız olasımı. 3-)Bu tüfeği değişik peletlerle deneyen varmı en sevdiği pelet hangisi, 4-)Tüfek kompaktmı yani oring değişimi bt 65 deki gibi basitmidir.Kullananlar tavsiye ederlermi? Saygılar

• Arkadaşlar tüfeği aldık.İlk önce 25 metre kaba sıfırlamasını yaptım.Ardından 10 atış yaptım 25 metrede çok kötü bir grupman var.Ancak 25 metre grupman ile 100 metredeki grupman çok farklı değil.50 bara kadar 80 atış yapıyorum.tüfek şuursuzca güçlü.Bu 80 saçmayı çok güçlü atıyor.Ardından 50 metreye kadar 50 bardan sonrası iş görür.Ama 50 bardan sonra basmak lazım.Çok güçlü bir pcp.Allah korusun dikkatli kullanmak lazım

• ince mehmet 42 grain kullanin.
    250 ile 200 bar arasi muhtesem guce sahip .
    LUTFEN Arkasini gormediginiz hedefe atmayin :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Evet ince 42 grain kullandım.Lakin 250 barı basan kompresör yok güvenlik subabı sebebi ile tüpü ancak 200 é basabiliyorum.Güçlü bir silah yivli tüfek ile pcp arasında kalmış 150 metrelede nerdeyse taştan duman çıkarıyor.Ama accuracy olayına gelirsek bt 65 çok daha accuracy.

• Bende yakinda kismetse detayli bir video cekicem.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Eğer becerebilirseniz kompresor ventilini söküp yayın altına pul atarsanız 250 bara çıkar. bizim kompresör 230 dan 300 e çıkarıldı bu yöntemle. Coltri mch 6 model.