Kral puncher maxi durbun tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar merhaba araniza yeni katildim. Kral puncher maxi pcp kullaniorum. Browning durbun gelmis ustunde hosuma gitmedi artikili bile yok. 150 metre civari atislarda kullanabilcem saglam artikilli bir durbun tavsiye edebilirmisiniz. Butce 600 tl. Ne tavsiye edersiniz?

• Ben de yeni Kral Puncher Mega W aldım. Benim bütçem de 300 TL. Bir iki model arasında kaldım ama karar veremedim.

• Arastirmalarim sonucu barska 4-16x40 ir mildot sniper almaya karar verdim. Siparis verdim bekliorum gelince resim atarim. Hem havali hem de atesli silahlarda kullanilabilme ve saglam olmasi kullanici yorumlarina da bakinca beni cezbetti acikcasi ve aldim.

• hay maşallah, garibanlığın gözü kör olsun, bende 125tl lik mildotlu dürbün var 50metre yede atıyorum 200metreye de :D:D

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24

• kardesim ole deme taksitle aldim valla kredi kartina:):) allahin verdigine sukur ama garibanligin gozu kor olsun dedirtcek kadar da diyiliz hani..:)

• Pompa kullaniorum kardesim. Scubaya para vermek istemedim ilk asamada cunku hosuma gitmez hevesim kacarsa bosuna para vermis olmak istemedim. Hatta alma konusunda hala kararsizim

• kardesim ole deme taksitle aldim valla kredi kartina:):) allahin verdigine sukur ama garibanligin gozu kor olsun dedirtcek kadar da diyiliz hani..:)

ne bileyim gardaşım ben bt65 tüfek Kocaman dürbün aksesuarlar da var 800 yazdım markete, 750 deseler verecem, tık yok, demekki fakir bi ben kalmışım ya :) :)

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24