pellet kalibi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Teşekkürler. Bu hafta arka kısım için etek aparatı yapıcam kısmetse. Yaptığımda eklerim. Bi de grupman yaparım inşallah.

• Saolun teşekürler böyle yorumları görünce Gaza gelip bu işlere gerçek anlamda atılmak geliyor.ama bir jsb,hn gibi şirketlerin kalitesini yakalamak için oldukça bilgi birikime ihtiyaç var insallah o da Birgün olur.

• Teşekkürler. Bu hafta arka kısım için etek aparatı yapıcam kısmetse. Yaptığımda eklerim. Bi de grupman yaparım inşallah.

Yeditepeli kardeş yorumu benim konuya yaptılar sanmışım kusura kalma :) Dalgınlık işte. Teşekkür etmişim birde sanki konu benimmiş gibi :D Tekrar eline sağlık. Bence pelet konusunda şu dışa bağımlılığı yeneriz böyle giderse :D

• Estağfurullah hocam keske sizin gibi hobiyi seven kişilerle aynı ilde yaşayıpta beraber birşeyler yspsaydik

• pelletler tertemiz ve formları çok güzel duruyor elinize sağlık seri üretim bekleriz artık :)

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• ugras gerektiren bir iş ama seri imalatında imkansız değil .Pelletleri mermi çekirdeğine benzetmeye çalıştım dediğim gibi argeye devam..

• yüzey kalitesi çok güzel, tebrikler, grupman denediniz mi acaba

• Teşekürler hocam 20 metreye kadar denedim grupman fena değil havalar duzelirse inşallah uzun mesafe atışları yaparım

• Cümleten selam halen bu kalıp işine devam eden var mı 5.5 mm 25-30 grain arası kalıp arıyorum ama yurt dışı alışverişinde bile bulamadım yardımcı olacak olan olursa sevinirim

• acemi arif abi hala aktif olarak yapıyor diye biliyorum.

ne hikmetse bu kalıp işini sorduğumuzda geri dönüş yapılmıyor. sanırım yapan arkadaşlar sadece kendisi için yapıyor. satışını yaparmısınız dediğimizde cevap verilmiyor. yada çok yoğunlar herhal

• 1250 lira dedi fazla geldi bana Arif abi konuşuyoruz arada bide şifre kaybetmiş ondan yazamıyor buraya