KRAL EFSANE OLMA YOLUNDA...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Helal olsun çocuğa, güzel tanıtıyor, güler yüz, akıcı konuşma,küçük şakalaşmalar, valla tebrik ettim..

Namlu konusunda gelişmelerden bahsetmedi ama biz üretiyoruz dedi, demekki 2017 de de kendi üretimlerine devam edecekler.

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24

• Helal olsun çocuğa, güzel tanıtıyor, güler yüz, akıcı konuşma,küçük şakalaşmalar, valla tebrik ettim..

Namlu konusunda gelişmelerden bahsetmedi ama biz üretiyoruz dedi, demekki 2017 de de kendi üretimlerine devam edecekler.

Keşke türk olsa ama değil. Amerikadaki air veturi'de bir çalışan maalesef...

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• IWA 2017 Kral Arms

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Sınırları zorlamış kral malzeme kalitesi de Hatsandan daha iyi gibi.

webley patriot 6.35
    kral magnum 5.5 ahşap

• Açıkçası bana da öyle geliyor. Bir de satışa sunulsa, teknik veriler tatmin etse daha ne isteriz. Sanırım Türk piyasası güzel bir rekabete sahne olacak gibi..

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Aslinda firmalar amaci belirleyip oyle uretim ve satis yapsa guzel olacak. Yanihem kaliteli olsun hemde herkese hitap eden fiyatta olsun seklinde uretim yapmaktalar. Kralin onlarca modeli var hepsinin fiyatlari birbirine yakin insan ne alacagink sasiriyor maxi mi mega mi pro mu slient mi jumbo mu marine mi ... Mesela bir musabakalar icin model bir yuksek kalite hobi icin birde ekonomik model sekline 3 sinif uretim yapsalar alicininda kafasi karismasa.