eski ateşli yeni havalıya tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bence acele etme ; ayrıca o fiyata forumda daha kaliteli tüfekler hatta kaliteli ve ucuz tüfekler bulabilirsin.

elimden geldiğince araştırıyorum ama çok özür dileyerek söylüyorum birazda acele ediyorum galiba ama bana şunu al şu şebeble deyin ister ikinci el ister sıfır olsun limit 900 lira oldu . Ayrıca doldurma pompası için aklımda hidrolik bir sistem dolum için

• AT44 Tactical+Çanta
    Hatsan at 44 long lw regülatörlü

yukarıdaki ilanlara bakabilirsin başlangıç için at44 güzel olur bütcenin üstünede pompa veya scuba alabilirsin

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• Fuar derken, silahlarla ilgili bir fuar mı bu acaba. Tarihi ne zaman ?

İstanbul prohunt 2017 20-23 nisan arası 21 nisanda inşallah oradayız.

Hatsan Mod 125 Sniper - SportsMatch DM60 Dampa - Tasco 3-9X40 Optik

• İstanbul prohunt 2017 20-23 nisan arası 21 nisanda inşallah oradayız.

Eyvallah, öğrendik iyi oldu :)http://istanbulprohunt.com/tr-tr/content/11/genel-bilgiler

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Cümleten SelamunAleyküm. Bende foruma daha yeni üye oldum, havalı tüfeklere olan merakım başlayalı da daha 2 hafta oldu.
    Sakarya Pamukova'da bir dağ evimiz var, mekan av yapmaya ve keyfi atış yapmaya çok ama çok müsait. Ben tercihimi uzak hedeflere keyfi atış yapma yönünde kullanmak istiyorum ve almışken güçlü bir makina alayım istiyorum. Diğer konulara baktığımda ilk başta düşük güçte tüfek alınması önerilmiş ve sebep olarakta çok fazla ses çıkıyor gösterilmiş ama bende aksine tüfeğin sesini duymak istiyorum. Neyse çok uzatmayayım yaptığım araştırmalarda Hatsan Mod 135'e karar kılmıştım ama şimdi Cometa fenix compact star ile tanıştım. Hangisini almamı önerirsiniz veya daha farklı bir öneriniz olur mu?
    Şimdiden çok teşekkürler

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen a.selimyilmaz ().

• Merhabalar,
    Üstadım benzeri ikilemi bende yaşadım hatta,sniper 125 vortex alıp 2 gün kadar da kullandım!! ancak dediğiniz gibi biraz fazla güç gerektirdiği için dolaba kaldırdım.Forumda tecrübe açısından engin insanlar var ve gine forumda konu ile alakalı oldukça fazla topik var.sanırım kısa bir araştırma ile sizde kendinize en uygun Tüfeği bulursunuz.

• Merhabalar,
    Üstadım benzeri ikilemi bende yaşadım hatta,sniper 125 vortex alıp 2 gün kadar da kullandım!! ancak dediğiniz gibi biraz fazla güç gerektirdiği için dolaba kaldırdım.Forumda tecrübe açısından engin insanlar var ve gine forumda konu ile alakalı oldukça fazla topik var.sanırım kısa bir araştırma ile sizde kendinize en uygun Tüfeği bulursunuz.

teşekürler ama istersen profilime tıklayarak açtığım konulara bak istersen :)