Pro Hunt 2017

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ekstra olarak Uçar av standindaki sanal gerçeklik gözlüğü ile yapılan domuz avı oyunu Aimpoint oyunu gayet güzeldi

Benzer bir bölüm ata arms standında da vardi. 14 de 14 yapana çekiliş ile silah hediyesi vardı. Malesef 14 de 13 yapabildim.

Bu arada Aksu av sahibi Yusuf beyle de yüzyüze tanışmış olduk.

Proxima ya gelince, açıkçası hiç hoşuma gitmedi. Tek avantaji şarjör ve wortex. Her seferinde tek tek silahı kurmak gerekiyor ve alttan kuruluyor. Kapatırken yandaki mandali basılı tutup kapatiyorsunuz. Bence cok zahmetli. Yanlış bilmiyorsam namlu çıkış hızı 245 mt. Velhasıl benimle diğılsınn proxima deyip oradan ayrıldık.

Okcular vakfının ok poligonu çok kuytuda kalmış ve sönüktü.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Arkadaşlar paylaşımlar için teşekkürler effecto gerçekten çok hoş görünüyor işlemeleri filan kaliteli duruyor hayırlısı bakalım.

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Fuar güzeldi. 9 ve 10.hollere ek olarak 11.hol eşantiyon verillmişti :D
    Pazar kalabalıgında gittiK yelekelrimizi giyip AnkAirTeam olarak :) cuma ve c.tesi giden arkadaşlar daha şanslıydı sanırım, ciddi bi ilgi ve yogunluk oluşmuştu.
    Havalılardan cok ateşlileri incelemek daha zevkli geldi bize. havalılar zaten bizim havalılardı bikaç prototiple gelen firmalar haric-.
    güzel bi gündü. tekrarına gitmek dilegiyle.

Hatsan Nova Tactical 5.5mm (0916-20010) + Leupold 6-24x60 Mark4 ;tufey#

Hatsan Mod 75 5.5mm (1113-08182) + Ansar 3-9X50 ;tufey#

Hatsan At-44 Long Qe Bullpup RG SE (0814-20794) + Beileshi 6-24X50 ;tufey#

Kral Puncher Maxi 5.5mm W (15-P1448) + Bushnell 4-12X40 ;tufey#

Kral Puncher Pro 5.5mm (16-P1661) + Leupold 6-24X60 ;tufey#

Zoraki Ultra Hp 01-02 (00138) 4.5mm + Reddot £tabanxalı$

[Resim Engellendi: http://www.imgim.com/npkvwl.png]

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen By_Nisay ().

• poligonu HAVALI SİLAH TÜRKİYE facebook grubu açmış sadece tüfekleri ve pelletleri denemek test etmek isteyenler için HATSAN yollamış nerden biliyosun diyen olursada orda havalı silah türkiye yazıyodu sordum olay nedir diye anlattılar ben en çok proximayı beğendim çok keyifli olmuş