Walther cp99 pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba. 2 hafta önce walther cp99 compact 4.5 mm pellet atan tabancaya sahip oldum. Şu ana kadar hiç bir sorun çıkarmadı çok şükür. Fakat tabancamı temizlemek istedim. İnternette bir kaç video izledim namlunun hemen altındaki vidayı söküp kapak takımını açmak için kullanılan düğmeye bastıklarında namlu hemen çıkıyor. Fakat benimki çıkmıyor. Bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba ?

• Arkadaşlar merhaba. 2 hafta önce walther cp99 compact 4.5 mm pellet atan tabancaya sahip oldum. Şu ana kadar hiç bir sorun çıkarmadı çok şükür. Fakat tabancamı temizlemek istedim. İnternette bir kaç video izledim namlunun hemen altındaki vidayı söküp kapak takımını açmak için kullanılan düğmeye bastıklarında namlu hemen çıkıyor. Fakat benimki çıkmıyor. Bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba ?

attığımız kurşun pellet barut falan olmadığı için dikkatlice sadece namlu temizliği yapın ve içinizin rahat olması için 10 tüpte bir temizleyici bakım yapıcı tüp kullanın.

tabancayı garanti dışında bırakacak bir sökümden kaçının derim.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Teşekkür ederim cevabınız için. Bir sorum daha olucak nacizane. Ben iki çeşit pellet atıyorum şuan 1-Gamo rocket 9,26 grain 2-jsb exact dıabolo 8,44 grain. Bunlardan özellikle gamo rocketten memnunum. Başka önerebileceginiz pellet var mı ?