Hatsan Mod 125 Th - Cam Şişe Yavaş Çekim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, havalı tüfek hobisine yeni başladım. Hatsan Mod 125 Th ile cam şişe hedef atış denemelerim. :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• hayırlı olsun arkadaşım ,bende de yaylı mod 125 var ama bu ağırlıkta pelletler hafif geliyor tüfeklerimize,tavsiyem 18 grainlik pelletler kullanmanı,hem daha uzağı gidiyor,hem daha az sapma yapıyorlar.

• Teşekkürler hocam. Tüfeği sipariş ederken bu pelleti de 500 adet olduğu için sipariş etmiştim. Yakında yeni pelletler sipariş edip denemeyi düşünüyorum. Bir de tüfeğin yanında gelen atef marka var, ama ona göre bu daha isabetli.

• bu pelletler ıle sanki boşa ateş ediyormuşum gibi bir his veriyorlar bana,gamo ts22 ile denedim de onlarda fazla ağır ve isabetsiz geldi bana,en iyisi 18 grainlik pelletler,ben spoton marka kullandım,hava rüzgârlı idi o yüzden isabet konusunda bir şey söyleyemeceğim ama,tüfekle ateş ederken sanki pelletini tam bulmuş gibiydi,eminim jsb ile daha başarılı atışlar yapabilirdim,şu an da spoton ve jsb hatsan 18 gr. 5.52 mm var elimde ilk fırsatta bir grupman denemesi yapacağım,aynı anda da puncherimde de kullanmak için uygun oldukları için de almış oluyorum. :)

• Bu da yeni videom.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.