Yardım - 100 Fpe Havalı Silah Nasıl elde ederim.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Merhaba. 100 Fpe güç elde edebileceğim bir havalı tüfek yapmak istiyorum. Hatsan Hercules üzerinde yoğunlaştım (Başka Tavsiyelerde Alabilirim)

Hercules 42 grain ince mehmet saçmayı ortalama 900 fps ile atıyor ki buda 75 fpe demek

Ben bunu 1000 fps üzerine çıkarırsam yaklaşık 95 fpe elde edebilirim. Ancak nasıl yapılacağı konusunda bi fikrim yok bu artış grupmanı ve isabeti bozarmı onuda bilmiyorum. Tavsiyelerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum

• Arkadaşlar Merhaba. 100 Fpe güç elde edebileceğim bir havalı tüfek yapmak istiyorum. Hatsan Hercules üzerinde yoğunlaştım (Başka Tavsiyelerde Alabilirim)

Hercules 42 grain ince mehmet saçmayı ortalama 900 fps ile atıyor ki buda 75 fpe demek

Ben bunu 1000 fps üzerine çıkarırsam yaklaşık 95 fpe elde edebilirim. Ancak nasıl yapılacağı konusunda bi fikrim yok bu artış grupmanı ve isabeti bozarmı onuda bilmiyorum. Tavsiyelerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum

forumdan Eseyar isimli arkadaş ile gorusmenizi tavsiye ederim. Şu an iyi bir modlamayla 100 fpe alabileceğiniz tek secenek Hercules gibi görünüyor. Tabi bu gücü alırken birim havayla üretilen enerjiyi göz önünde bulundurmak lazim. Bu güçte ısabet ve stabilite beklentiniz de önemli tabi.

The world is mine...