AirArms S400 ile 27m, 40m ve 54m'de Atışlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba,
    Yaklaşık 1 aydır kişisel bir projemi hayata geçirdiğim için çok yoğundum ve 2 kez poligonda rezervasyon yaptığım halde son anlarda iptal etmiştim. Geçen Cumartesi yeter artık dedim ve 2 saat atış yaptım. Ilk saat 27m'lik hattaydim 2. saat de 54m'lik hattaydim. Genelde kağıt hedeflere ateş ettim. Pelet olarak genelde AirArms Diabolo 4.51mm kullandım. Sadece 27m'deki 3 hedefe Bisley Long Range ile attım sonra baktım keyfim kaçıyor bıraktım gene Air Arms'a geçtim :)

Bu arada, yan hattaki kişi evden getirdiği buz kalıplarını koyup onlara ateş etti ve çok eğlenceli gözüküyordu. Hatta dayanamayıp ben de bir tanesine attım. Hem parçalanıyor, güzel bir görüntü oluşuyor hem de çevreye zararı sıfır (hatta faydası bile olabilir). Tabi hemen "bunları renklendirsek nasıl olur acaba" diye düşünmeden edemedim :)

Birkaç fotoğraf paylaşarak bitireyim.

27m:
    airgunturk.com/attachment/36487/

40m:
    airgunturk.com/attachment/36488/

54m (5'er atis):
    airgunturk.com/attachment/36489/

airgunturk.com/attachment/36490/

Bu mesafeden sadece o günün değil, hayatımın en iyi grupmani :) Keşke hepsi böyle olsa. (54m - 5 atış):
    airgunturk.com/attachment/36491/

Selamlar

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• Guzel grupmanlar.
    Cevre kirligine karşı bu buz hedef fikri gerçekten çok güzel.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel