Hatsan mod87qe vortex & Mod85sniper vortex

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Temenni ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Tetiği Sn. Ofis' in büyük katkıları ile yumuşattık çok da iyi oldu kendisine buradan da bir teşekkür etmek isterim :) . Ufak bir parmak hareketiniz ile pellet namluyu terkediyor. Kdv dahil 400.00TL almıştım.Kurması biraz sert tabi.Atışdan sonra Sn. Ofis' in Dianayı kullandığım da Diana yı kurdum mu kurmadım mı arada kalıyorum :) . Rabbim hepinize daha iyilerini nasip etsin inşaALLAH.

ALLAH c.c. diyen kişi mermere geçirir dişi, ALLAH c.c. demeyen kişi muhallebi yerken kırar dişi.

Hatsan mod 87qe vortex 5.5mm
    Zoraki HP-01-02 4.5mm

• tufegıniz hayırlı olsun mustafa kardesım 400 tl ye nereden aldınız....Konu baslıgını gordum sımdı hazıran ayında alınmış demekkı bugunlerde o fıyata yok zam gelmış

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Hayırlı olsun yeni tüfeğiniz. Güzel günlerde kullanın inşallah.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak