Air arms s510 vs.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba, air arms s510'u başka bir tüfekle ikame etmek gerçekten zor. 2.el fiyatları kalitesine göre gerçekten iyi. Daha hesaplı o kalitede tüfek için önerim, yine AA s400-410, tekli atış beni rahatsız etmez derseniz ve daha üst düzey atış güvenliği için, mesela küçük çocukların tüfeğe ulaşma imkanı var ise iyi bir alternatif olabilir.
    Falcon Praire serisi de fiyat olarak daha makul olsa da AA kalitesinde,maalesef ikinci eli biraz yavaş ancak kullanıcısına çok iyi bir alternatif olur.

• Merhaba, air arms s510'u başka bir tüfekle ikame etmek gerçekten zor. 2.el fiyatları kalitesine göre gerçekten iyi. Daha hesaplı o kalitede tüfek için önerim, yine AA s400-410, tekli atış beni rahatsız etmez derseniz ve daha üst düzey atış güvenliği için, mesela küçük çocukların tüfeğe ulaşma imkanı var ise iyi bir alternatif olabilir.
    Falcon Praire serisi de fiyat olarak daha makul olsa da AA kalitesinde,maalesef ikinci eli biraz yavaş ancak kullanıcısına çok iyi bir alternatif olur.

2.elini nerelerden temin edebilirim ?

• airgun pazarı takip edin. Bazen çok uygun ve temiz silahlar oluyor.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• ikinciel airarms ların fiyatları çok yüksek değil , daha düşük fiyatlı tüfekler aynı kaliteyi vermeyecektir. 2500-2600 tl ye çok temiz aas510 lar var

• ikinciel airarms ların fiyatları çok yüksek değil , daha düşük fiyatlı tüfekler aynı kaliteyi vermeyecektir. 2500-2600 tl ye çok temiz aas510 lar var

fiyat şu an için benim için fazla sizce acemi olarak pcp ye başlıcam yani acemi iken kaliteli bi malzemeyede zarar vermek isteöiyorum. Sizce hatsan At44 long serisi şimdilik iş görür mü ?

• giriş seviyesi için her zaman at44 long iyi bir seçimdir

• Satış ilanlarınızı neden buradan duyuruyorsunuz.