Mod 85 vortex mi Mod 85 sniper vortex mi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar başlangıç olarak uygun kırmalı bi havalı almak istiyorum. Hatsan Vortex sistemi daha uzun ömürlü ve stabilmiş bu nedenle tercih etmek istiyorum. Ancak iki model arasında kaldım. Mod 85 vortex ile mod 85 sniper vortex arasında. Bu iki model arasında ne gibi farklar var yardımcı olursanız sevinirim. Sniper in namlu boyu daha kısa bunun ne gibi bi etkisi olur başka farkları da var mı? Bu arada sniper 130 tl civari daha pahalı. Bütçemi de çok zorlamak istemiyorum (300 -400 tl civarı) ama bunlara yakın özellikte vortex başka ne tavsiye edersiniz. ?(

• Şimdi baktım da mod 87 qe 5.5 mm de o da 800 fps hız sağlıyor. Hız yukarıdakilerle aynı. Fiyatı daha pahalı. Dipçik daha fonksiyonel ama açıkçası benim için fiyat performans daha önemli.

• Mod 87 Qe Kısa namlulu isabetı yuksek jilet gibi keskin yivlerı olan bir namluya sahip yeni nesil bir hatsan....Her detay acıklamalarda yazmıyor ne yazıkkı... 87 Qe ceketlı namlu ile sessiz bir tufek,,Ayarlı dipçik çok kullanışlı pratık...Amerikalının bu gunlerde hatsanda en çok tercih ettıklerı 2 tufek 87 ve 135 qe dolayısıyla yurtıcıne tedarık sorunu oluyor zaman zaman....Tecrübelere kulak verın derım...Şimdiden hayırlı olsun tufegınız

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Namlusunda "professional" yazan modellerden tercih edin. Bu forumda professional yazan namluların lothar walter namlu oldugunu okumuştum.

• Ürün bilgilerine tıklayınca güç kaynağı yaylı yazıyor ama alttaki bilgilerde vortex diyor. En sağlıklısı telefonla bilgi almak gibi görünüyor.

• Vortex değil yayli o tufek.Siparis verirken dikkat et ara bi konus istersen.

• mod 87 qe nin üretım baslangıcı 2016 sonu....Yaylısı yok,,Doğuştan Vortex bu tüfek...Bilgınler av huseyin beyi tavsiye ederım

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf