dürbün tüfek üzerinde simetrik durmuyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • başlıktada belirttiğim üzere yukarıdan bakınca dürbün simetrik durmuyor. atışlarda isabet konusunda sıkıntı olmuyor fakat illaki simetri hastalığı olan vardır gözüme batıyor :D ayrıyeten böyle sağlıklı olduğunuda düşünmüyorum.sebebi nedir acaba?bu arada vidaları eşit şekilde sıkıyorum.

• Dürbün üzerindeki yukarı aşağı ayarını değiştirip bir de bu şekilde isabetin yönüne bakarmısınız. Düz durmayan dürbünü de tek bir noktada sabitleyerek o noktaya özel bir isabet sağlanabilir.
    Yükseklik ayarı değişince, dürbün düz değilse bu durumda az evvelki isabet de bozulacaktır.

• Hocam bolt kolu arıza yaptı yazdığım nottada o kısmın yamuk olduğunu belirttim.dürbünü çıkarıp dikkatlı bakıldığında belli oluyor.dün veya bugün kargoya vereceklerdi bakalım düzeltmişler mi :D