Rocket Bullet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 6.35mm stokta yok, 5.5mm 150 adetlik kutu için 55 TL çok fazla... sadece merak edip alınır Türkiyede iş yapmaz

Hatsan Hercules 6.35" QE

• Rusyada bu tip bulletin tanesi 4 ruble civarı yani 25 kuruş gibi. Ama orada da dahili kargo yüksek. 25 lira civarı yani 350 ruble.

• her malin bir alicisi vardir ben is yapmayacagina inanmiyorum, hatta meraklisi olarak almayi da dusunuyorum. Av bayilerimize de cesitli ithal pelletleri sundugu icin minnetrarim.

||

• her malin bir alicisi vardir ben is yapmayacagina inanmiyorum, hatta meraklisi olarak almayi da dusunuyorum. Av bayilerimize de cesitli ithal pelletleri sundugu icin minnetrarim.

Alınca sonuçları bizimle paylaşırsan seviniriz...

6.35 mm / 33.95 grain > 300 adet 45 TL Ankara'da av bayisinde.

[Resim Engellendi: https://image.prntscr.com/image/zX6G6us-QqyH254zGLmS3Q.png]

Hatsan Hercules 6.35" QE

• biGGipsy Arkadaş, buradaki JSB den ben bulamadım. Bendeki eski 34 grain, yolladığın resimdeki ise revize edilmiş yeni model MKII.
    Link verebilirsen sevinirim.

ben av bayisine gidip elden aldım, burada 5 li paket var > http://www.hatsanstore.com/jsb…acmasi-3395-grain-pmu3252

daha önce buradan almıştım biraz pahalı 150 lük pakete göre > http://www.izmiravmarket.com/J…BOLO-635-mm,PR-52128.html

burada fiyat daha uygun > https://www.kafkasav.com/default.asp?git=9&urun=4339

Hatsan Hercules 6.35" QE

• Linkler için teşekkür ederim fakat üçünde de MKII yok, bendekinden var, eski model yani. Grupmanı dağınık. Yeni modelin gruplarını izledim Youtubeden, eski yeni karşılaştırması da izledim. Yenisi daha iyi. Senin yolladığın resimdeki kutunun üzerinde siyah noktalı MKII yazılı olandan arıyorum.

• Linkler için teşekkür ederim fakat üçünde de MKII yok, bendekinden var, eski model yani. Grupmanı dağınık. Yeni modelin gruplarını izledim Youtubeden, eski yeni karşılaştırması da izledim. Yenisi daha iyi. Senin yolladığın resimdeki kutunun üzerinde siyah noktalı MKII yazılı olandan arıyorum.

MKII versyonu Türkiye ye gelmemiştir henüz, ben görseli öylesine internet'ten aldım koydum.

Hatsan Hercules 6.35" QE

• Mk 2 ben görmedim ama normal king heavy ile oldukça iyi grupmanlar elde ettim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Rocket bulletin 5,52 modelini denedim, bende mi sorun var anlayamadım. Tüfeğimin namlusu LW, tüfeğimin isabeti mükemmel. Dayım modifiye etmişti. 25 Fp ile attım 15 Fp nin altında güç üretti. 40 ile attım 24,5 Fp üretti. Başka pelletle denedim 42 Fp üretti. Namluya çok zor giriyor, dayıma sordum çak bişey olmaz, senin mermi yolun çok düzgün dedi, vura vura soktum. Poligonal namlulu tüfeğim de var, ona girmedi. Onun namlusu zaten biraz dar set üstü çapı 10 mikron daha küçük. Yapısı gereği bulleti yırtmadığından doğrudan saramıyor. Ben de ısrar etmedim.

Çaplar çok iyi yani standart. 5,521 ve 5,527 aralığında. Ağırlık 0,5 Grain aralığında oynuyor. Çoğunluk 0,3 Grain aralığında. Bulletler temiz, iz vb barındırmıyor. Oldukça parlak. Yağ, kir vb yok fakat grupmanda ben kötü sonuçlar aldım. İnce Mehmet daha iyi grup yaptı. Açıkçası tip olarak Katyuşka bullete benzediği için onun gibi sonuç verecek zannettim, öyle olmadı. 30 metrede dağıldı. 75 ve üzerine hevesim kalmadı.

Başka sonuç alan olup da yayınlarsa sevinirim.

• bugun hw100 ile denedim, sarjor ile atamiyorsunuz el ile yukledim bulletlar parlak ve temiz.

20 metre isabeti hn 21 gr den daha iyi cikti.

45m de orta halli (2-3cm) grupman yapti, jsb 16gr ve hn piledriver da ayni grubu yapti ancak surekli degisken ruzgar vardi sonuca cok guvenemedim.iyi yada kotu diyemiyorum.

Onumuzdeki haftalarda tekrar denerim, masadan atma imkani bulursam video cekicem.

||