Barrage- vector optics 6-25x54 25 metre grupman denemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Güzel eğer sehpa, masa, yastık vs destekli ise daha iyisi olabilir desteksiz ise iyi atışlar.

Keyifli atışlar size.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Öndee bu tüfeğin yaninda gelen plastik bipodu vardı sadece. Birde tüp 130-140 bar civarındaydı.
    35 metre civarında sifirlama yaptıktan sonra gazoz kapağına ve 5 kuruşa ,10 kuruşa atış yaptım. Bazen her atışımda bazende 2-3 atışa bir vurabildim.
    Yalniz tüfekte bir sıkıntı yaşadım. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. 140 bar civarında otomatik olarak mermi almayı kesti.elle kurmak zorunda kaldım. Sebebi ne olabilir acaba?

• 1. si 5 tanesi ayni noktayi vurduysa sifirlaman 0.5 cm sag alt atiyor, bu da 50 mt de asagi/yukari 2 cm 75 mt de 3.5/4 cm yapar.
    2. si sifirlamayi 25 te de yapsan 35 te de yapsan uzak mesafede saglamasini yapmalisin, hedefin tam altina atislar yapiyorsa sifirlama guzel ama sag altinda veya sol altinda toplaniyorsa o zaman sifirlama olmamis demektir. Tabi ruzgarin olmadigi bir havada:D

Barrage- vector optics 6-25x54 25 metre grupman denemesi