Dolum ucu oringi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Arkadaşlar.Hatsan Pompaya ait dolu ucundaki oringler hava kaçırdığı için internetten bulduğum bir av mağzasından oring getirttim.sorun şuki oringler orjinali gibi olmadığı için uç tüfeğe girmiyor,orjinal oring(mümkünse kutusundan çıkangibi siyah ve ince olan) alabileceğim yerler hakkında bilgisi olan varsa sevinirim.

• Bölgenizdeki en yakın sanayi bölgesinde dükkanlarda hidrolik pnömatik işler yapanlar varsa onlara bakın. Oringi veya dolum ucunu mutlaka yanınıza alıp deneyerek alın. Birde çalışma basıncının 250-300 bar olduğunu kuru havada çalışacağını belirtirseniz seçenek varsa size en uygun olanını verirler.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Benimde Dalsy 880 için oringe ihtiyacım var eski bir dedeyi canlandırmaya çalışıyorum.. Antalya-Akdeniz bölgesinde nereden uygun oring bulabilirim bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim..

Dalsy 880

Tetige basinca basıncı salan odacıkdaki minik oringe ihtiyacım var, ayrıca iki tanede pompanın iki ucuna takilan oringlere ihtiyacım var. Model daisy 880 dir.

agt Havalı Hobiler agt

• Dediğim gibi araçla geçerken sanayi bölgelere uğrayın soruşturun mutlaka bulursunuz diye tahmin ediyorum. Bulunduğunuz bölgede her ne olursa olsun atölye, fabrika tarzı işletmeler varsa o civarda pnomatik, hidrolik işi yapanlar vardır büyük ihtimalle.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Sanayiye sık sık gidiyorum pnomatik ve hidrolikci gördüklerime danışıcam ancak çok ümitli değilim, Akdeniz sanayi istanbulda sanayi ve sanayi bölgeleri kadar gelişkin değil, araştırmaya devam edicem.

agt Havalı Hobiler agt

• ölçüsünü yazarsanız çapı ve kalınlığını , Ankara dan göndeririz.

Hatsan Hercules 6.35" QE

• İç, dış, et kalınlığı ne kadar fazla bilgi olursa o kadar avantaj olur doğru oringi bulmak için.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Arkadaşta kumpas vardı onu temin edeyim ozaman o şekilde olcu vereyim, herkese teşekkür ederim.

O ringin iç çapını üzerine geçirdiğin veya üzerine oturttuğun parçadan alman daha sağlıklı olur

Hatsan Hercules 6.35" QE

• Arkadaşlar Merhaba,

Maske İş Güvenliği olarak Drager firmasının iç anadolu bölgesinde yaklaşık 9 yıldır anabayiliğini yapıyoruz.

Havalı tüfeklerde kullandığınız çelik silindirlerin (Tüplerin) satışını ve dolumunu yapıyor, aynı zamanda eğer kullanmış olduğunuz silindirler Drager marka ise periyodik bakımları da teknik servisimiz tarafından güvenli basınç testleri uygulanarak tarafınıza iletiliyor.

Merkez : İvogsan 1467. Cadde 2/22 Elektrokent Ostim - ANKARA 0312 320 20 24

Şubemiz : Eskortek İş Güvenliği Eskişehir Osb İş ve Ticaret Merkezi 0534 554 1992

Siz değerli AirGunTurk ailesine özel Silindir(Tüp) fiyatlarımız için bizi arayın.:!: Herkese iyi günler dileriz. :)

Satış Danışmanı : Siyami KAHRAMAN

• Dolum ucu o-ring ölçüleri konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok makbule geçecek bir bilgiyi paylaşmış olur.

O-ringin iç ve dış çap ölçülerini verse yeterli. İkisinin farkı zaten et kalınlığıdır.