At44 150&108 metre.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese iyi forumlar biraz ara verdiğimiz video ve At44 muhabbetimizi tazeleyelim diye karar verdik. Bir kamera daha vardı hedefte ama atıs basladıgında cekim durmuş malesef. Atış esnasında arada espri olsun diye konusmalar var umarım yanlış anlamazsınız. 150 metrede esinti in etkisi doğal olarak daha fazla oldu, 108 metre içinde son bir şarjörlük hava kalmıştı onuda cektik fakat video programindaki sıkıntıdan dolayı videoların cozunurlükleri cok bozuldu arada düzeltme gereken yerler vardı ama sıkıntı nedeniyle bukadar oldu kusura bakmayın artık iyi seyirler...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Süper, süper, süper. Abi ellerine sağlık tüm videolarını keyifle izliyorum. Maşallah sana silah fark etmiyor.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Süper, süper, süper. Abi ellerine sağlık tüm videolarını keyifle izliyorum. Maşallah sana silah fark etmiyor.

Bazen denk geliyor işte, saygılar...

• Havalar biraz düzelsin bende BT65 ile 150-200 metre denemeleri yapmak istiyorum. Bana en ideal gelen mesafe aralığıdır

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)