Aa s510 dolum sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • aa s510 a dolum yaparken dolum tupunun vanasini onceden yavas yavas aciyordum dikkat etmedim birden acinca dolum aparati tufekten firladi tekrar denedim yine ayni cok az hava basip aparati atiyor sorun ne olabilir?

• Kilit pozisyonunun donduruyorum yani + sekline geliyor ... yine de atiyor basligi hava gitmiyor galiba...

• Havayla alakasi olmamasi lazim,basincli hava gelince aparat kendini geri iter ve kilit pozisyonunu korur,aparat icinde yada disinda ve ayrica dolum bolgesindeki kilitleme metal bolgesinde deformasyon vb. durumlar varmi bilmek lazim, detayli resim paylasabilirseniz bu size yardimci olur.

• sn. naron,

Forum kuralları ve güncel duyuruları okuyunuz.
    Tanışalım bölümünde kısaca kendinizi tanıtınız.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• dolum tupunun havasi azalmisti ondan olabilir mi diycem ama havasi azalinca tupu takarak atis yapanlar var galiba

Aa s510 dolum sorunu

• sn. naron,

Forum kuralları ve güncel duyuruları okuyunuz.
    Tanışalım bölümünde kısaca kendinizi tanıtınız.

dolum tupunun havasi azalmisti ondan olabilir mi diycem ama havasi azalinca tupu takarak atis yapanlar var galiba

@naron dolum bölgesi normal ve düzgün görünüyor dolum ucunuzuda aynı şekilde görmek lazım.

Sayın moderatör tarafınıza uyarıda bulunmuş üyelik tarihinizin eski olmasına rağmen mesaj sayınız ve profil bilgileriniz yeterli görünmüyor,kendinizi tanışalım bölümünde tanıtmanız ve profil bilgilerinizi uygun şekilde güncellemeniz faydanıza olacaktır aksi halde üyeliğiniz forum kuralları gereği iptal edilir.Daha sonrasında size yardımcı olacak cevabı burada bulabilmeniz yine mümkün olabilir.İyi forumlar.