Sitemiz Yenilendi ( Sorularınız)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Emeği geçen arkadaşların, ellerine sağlık, site son derece güzel görünüyor. eski sitenin kullanımına alışmıştık fakat yenisine de kısa süre içinde alışacağımızı düşünüyorum. Benim ilk etapta gözüme takılanlar, genelde yeşil ağırlıklı renk biraz daha azaltıla bilinir, ana sayfada üst kısımda sürekli olarak değişen resimler orijinal rengiyle olabilir.

Yeşil ve mavi var sayfanın altında mavi seçenek mevcut

o resim değil değişmiyor aslında sabit sadece değişir gibi görülüyor.

zamanla alışcaksınız.

• Satılık ilanlarının da tamamı gitmiş. İlgilendiğim bir Gamo CFX vardı. Umarım arkadaş tekrar ilan açar.

Evanix Widy City 5,5 mm 6-24X50AOE
    Gamo CFX Royal 4,5 mm 4-16X40AOE

• İlanlar tekrar açılır tabi.

Sayfanın tasarımı güzel olmuş bence.

Emeği geçenlere teşekkürler. Ellerinize sağlık.

• Official Post

İlanlar tekrar açılır tabi.

Sayfanın tasarımı güzel olmuş bence.

Emeği geçenlere teşekkürler. Ellerinize sağlık.

Hem ilan takibi hemde dolandırmak engellemek için bunu yapmamız şart 3 gün gece gündüz çalıştık ilanlar sadece vip üyelere verebilir yani güvenilir ürün alırken vip üye olduğuna dikkat ediniz bilginiz olsun.

• selam elinize sağlık arkadaki resim neresi.

diana mod 48/52- 177

• Hem ilan takibi hemde dolandırmak engellemek için bunu yapmamız şart 3 gün gece gündüz çalıştık ilanlar sadece vip üyelere verebilir yani güvenilir ürün alırken vip üye olduğuna dikkat ediniz bilginiz olsun.

On numara olmuş bu olay adam sayfaya üye olup ilan verip ortadan kaybolmamış olur üyelerinde devalılığı belli olur en azından.

• DAYSTATE AİRWOLF MCT .22 CaL 5.5 PcP--------------->>> ;tufey#;tufey#
    • Nikko Stirling Nighteater 8-32x60 Mil Dot IR Reticle Scope---->>> ;keyfs;;keyfs;;keyfs;

hasag.png

• VİP Üye nasıl olunuyor acaba?

Forumda aradım ama bulamadım.

• VİP ÜYELİK

• DAYSTATE AİRWOLF MCT .22 CaL 5.5 PcP--------------->>> ;tufey#;tufey#
    • Nikko Stirling Nighteater 8-32x60 Mil Dot IR Reticle Scope---->>> ;keyfs;;keyfs;;keyfs;

hasag.png

• sayfa görünümü %100 olarak ayarlansa iyi olur, yan boşluklar fazla gibi görünüyor.

ilan bölümü kullanışsız olmuş, bu altyapıya uygun ilan modülü olursa daha kullanışlı olacaktır.

Youtube videoları için çerçeve büyümüş daha iyi olmuş.

* Chrome ile girdiğimde cevap yazamadım sorun benim browser de mi acaba ?

Hatsan Hercules 6.35" QE

• Birde isminiz yeşil renkte yazıyor vip olmayan üyeler siyah renk

Kırmızı ve koyu mavi yöneticilerin

kişinin detayına girmeden bu renklerden anlayabilirsiniz.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)